Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  День для святкування >  Привітання від депутатського корпусу та голови Чернівецької обласної ради VIII скликання Олексія Бойка з нагоди світлого Різдва Христового

Прес-центр

Новини

06.01.2021 11:40

Привітання від депутатського корпусу та голови Чернівецької обласної ради VIII скликання Олексія Бойка з нагоди світлого Різдва Христового |  День для святкування

Тема новини: Назва теми

Дорогі буковинці!

 

Прийміть щирі вітання та найкращі побажання з нагоди величного свята світлого Різдва Христового! 

Різдво Христове – це свято оновлення (у вірі та надії) та великої Радості! Це Свято Любові. Адже сам Христос приніс нам жертовну і віддану Любов. Різдво – це особливе свято, що наповнює серця людей теплом і милосердям.

Нехай у своєму Різдві новонароджений Спаситель наблизиться до усіх нас та завітає зі своїм благословенням до кожної буковинської родини. Нехай ці святкові дні принесуть радість у ваші серця, наповнять душу любов’ю, злагодою і теплом. 

Хай життєдайне світло Віфлеємської зірки осяває наш шлях до жаданого миру та добробуту! Нехай усі молитви, що пролунають сьогодні,  будуть почутими, а кожна буковинська родина відчує мир та гармонію з цим світом та оточуючими.

 

Зі святом, шановні краяни!

Христос народився! Славімо Його!

 

Депутатський корпус та голова Чернівецької обласної ради VIII скликання

Олексій БОЙКО

  • Джерело: Прес-служба Чернівецької обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua