Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  З нагоди Дня знань

Прес-центр

Новини

03.09.2019 09:50

З нагоди Дня знань |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На традиційне свято Першого дзвоника до вихованців та педагогів Чернівецької спеціальної школи-інтернату №2 завітав голова обласної ради Іван Мунтян. Іван Миколайович є бажаним гостем цього навчального закладу для дітей з вадами слуху, чимало зробив для зміцнення його матеріально-технічного забезпечення, покращення умов навчання, побуту та дозвілля учнів, удосконалення навчально-методичної бази.

«Реформа освітньої системи, яка відбувається нині в Україні, не надто прихильна до шкіл-інтернатів. Не зважаючи на це, вважаю за потрібне зберегти цей навчальний заклад та його колектив», - зауважив у своєму вітальному слові керівник крайової представницької влади.

Зі словами особливої поваги та вдячності він звернувся до присутніх на святі меценатів та представників батьківського активу. «Ви робите надзвичайно вагомий внесок у забезпечення нормальної життєдіяльності учнівського та педагогічного колективів школи. Влада та громада Чернівецької області високо цінує вашу жертовну працю та гідну наслідування небайдужу громадянську позицію», - наголосив Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба Чернівецької обасної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua