Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.07.2019 09:42
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, затвердженого рішенням ХV сесії обласної ради VІІ скликання від 13.09.2017р. №164-15/17, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального підприємства "Чернівецький обласний бібліотечний колектор" та генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Інформаційна політика >  Телерадіоорганізаціям Буковини наголошено на необхідності дотримання виборчого законодавства

Прес-центр

Новини

07.03.2019 10:56

Телерадіоорганізаціям Буковини наголошено на необхідності дотримання виборчого законодавства |  Інформаційна політика

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 5 березня, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Чернівецькій області Любов Нечипорук провела проміжну робочу нараду з питань дотримання законодавтсва про вибори за участю керівників усіх буковинських ТРО. Під час спілкування з ліцензіатами регуляторного органу йшлося про основні вимоги Закону України «Про вибори Президента України» щодо цьогорічної виборчої кампанії Глави держави, стан дотримання буковинськими теле- та радіоорганізаціями виборчого законодавства.

Любов Нечипорук відзначила, що з 20 грудня при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення працює відповідна Робоча група. Основний інстумент здійснення наглядових повноважень Національної ради під час виборів – моніторинг. «Ефір телерадіоорганізацій Чернівецької області на предмет дотримання законодавства про вибори відстежується щоденно», - наголосила Любов Нечипорук.

Представник регулятора констатувала, що, за підсумками моніторингів за минулий тиждень з 25.02 по 03.03.2019 року, в ефірі буковинських електронних ЗМІ у двох випадках зафіксовано ознаки порушення ч. 10 ст. 64 Закону України «Про вибори Президента України» - включення до інформаційних теле- та радіопрограм передвиборних агітаційних матеріалів кандидатів на пост Президента України або політичної реклами. Матеріали стосовно цих фактів передані для подального розгляду на засіданні Робочої групи з нагляду за дотриманням законодавства про вибори.

«Політична реклама повинна бути відокремлена від інших матеріалів», - наголосила Любов Нечипорук, та додала, що політична агітація дозволена законодавством, проте вона повинна бути винесена за межі інформаційних програм та означена як така. Ефірний час за рахунок коштів виборчого фонду кандидата на пост Президента України надається виключно на підставі угоди, що укладається між розпорядником поточного рахунку виборчого фонду кандидата та телерадіоорганізацією будь-якої форми власності. «Без укладення такої угоди та надходження коштів на рахунок телерадіоорганізації Ви не можете надавати ефірний час очолюваних Вами компаній кандидатам», - підкреслила представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Чернівецькій області.

Представником регуляторного органу наголошено ліцензіатам Буковини на необхідності ідентифікації політичної реклами, врахуванні вимог до висвітлення соціологічних опитувань, а також передбаченому Законом України «Про рекламу» обсязі реклами впродовж астрономічної години. Любов Нечипорук закликала телерадіоорганізації краю не поширювати приховану агітацію політичних сил в інформаційних повідомленнях та окремих програмах.

Для забезпечення неухильного дотримання ТРО Чернівецької області Законів України «Про вибори Президента України», «Про телебачення і радіомовлення», «Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», «Про рекламу» представник регулятора підготувала для учасників наради Пам’ятку, до якої включено основні положення українського законодавства, що регламентують діяльність електронних (аудіовізувальних) ЗМІ під час виборчого процесу Президента України - 2019.

За підсумками наради з представником Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Чернівецькій області керівники ТРО проведуть наради з колективами та додатково наголосять працівникам на необхідності дотримання  Закону України «Про вибори Президента України».

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua