Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Зі святом! >  Іван Мунтян відзначив працівників телерадіокомпаній та веб-ресурсів Буковини

Прес-центр

Новини

16.11.2018 15:23

Іван Мунтян відзначив працівників телерадіокомпаній та веб-ресурсів Буковини |  Зі святом!

Тема новини: Назва теми

Урочистості до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку відбулися сьогодні, 16 листопада. Привітав керівників та представників електронних засобів масової інформації регіону з професійним святом голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Нині усі ми живемо у новій інформаційній ері, коли друковані засоби масової інформації, що впродовж десятиліть були лідерами регіонального та національного інформаційного простору, поступаються місцем електронним ЗМІ. Впевнений, що ніхто з нас уже не уявляє свого життя без радіо, телебачення та інтрнету. Відповідно, роль електронних ЗМІ щороку стрімко зростає; так само зростає і їх вплив на суспільно-політичні процеси та розвиток людства загалом. Водночас, разом із популярністю зростає також і відповідальність ЗМІ перед суспільством за правдиве інформування про ті чи інші події. Знаю, що обласні електроні ЗМІ гідно виконують цю важливу функцію, зважено та об’єктивно висвітлюючи основні події у життєдіяльності нашого краю. Дякую працівникам телерадіокомпаній та інтернет-ресурсів регіону за вагомий внесок у розвиток медіа-сфери Буковини», – відзначив посадовець, звертаючись до присутніх.

Відтак, Іван Мунтян нагородив відому в області теле- та радіоведучу, редактора творчої групи «Ранок» філії ПАТ «НСТУ» «Чернівецька регіональна дирекція» Олесю Жук Почесною відзнакою обласної ради «За заслуги перед Буковиною». У свою чергу кращих працівників телерадіокомпаній та інтернет-ресурсів краю посадовець відзначив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради, а творчі колективи крайових електронних ЗМІ – Подяками Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua