Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам’яті товариша >  Відійшов у Вічність Степан Степанович Борсук

Прес-центр

Новини

11.06.2018 11:14

Відійшов у Вічність Степан Степанович Борсук |  Пам’яті товариша

Тема новини: Назва теми

Керівництво, колегія, депутатський корпус та виконавчий апарат Чернівецької обласної ради з глибоким сумом сповіщають, що на 74-му році життя внаслідок тяжкої, підступної недуги зупинилось натруджене серце ветерана праці, місцевого самоврядування та державної служби, колишнього заступника керуючого справами – начальника організаційного відділу виконавчого апарату Чернівецької обласної ради Степана Степановича Борсука.

Дочасно пішов з життя досвідчений управлінець, мудрий та уважний керівник, вірний друг та надійний товариш, люблячий і любимий чоловік, турботливий батько, чуйний та ніжний дідусь.

У ці скорботні, сповнені тугою та сумом дні висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким покійного, які зазнали тяжкої, непоправної втрати. Світлий, щемливий спомин про Степана Степановича Борсука завжди житиме в серцях усіх, хто мав честь знати покійного, жити та працювати поруч із ним. 

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua