Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  У Чернівцях відкриють Почесне консульство Латвійської Республіки

Прес-центр

Новини

17.04.2018 13:28

У Чернівцях відкриють Почесне консульство Латвійської Республіки |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Про відповідну ініціативу повідомив Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні пан Юріс Пойканс сьогодні, 17 квітня, під час протокольної зустрічі, участь у якій взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Також сторонами обговорено потенційні можливості співпраці у сфері науки та освіти, торгівлі, туризму та веденні підприємницької діяльності.

«Впродовж останніх років урядами наших країн зроблено чимало для зміцнення двосторонніх політичних, економічних, гуманітарних зв’язків України та Латвії. Тож щиро сподіваюся, що наша сьогоднішня зустріч дасть новий імпульс та відкриє нові можливості для розвитку співпраці між нашим краєм та регіонами Латвійської Республіки. Адже нас об’єднує спільна історія, сьогодення та майбутнє. Особливо це відчувається зараз, коли Росія вкотре намагається розширити зону своїх імперських інтересів за рахунок територій і суверенітету сусідніх держав. Принагідно хотів би подякувати керівництву та народу Латвійської Республіки за підтримку незалежності й територіальної цілісності України та позицій нашої держави на міжнародній арені», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до пана Надзвичайного та Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні.

У свою чергу пан Юріс Пойканс наголосив, що зараз євроінтеграційний зовнішньополітичний вектор України є чітким як ніколи, водночас, для успішної інтеграції до Європейського Союзу нашій державі необхідна не лише зовнішня підтримка, але й важливі внутрішні перетворення та реформи. «Ваш унікальний історичний досвід, спільні кордони з ЄС та спільне культурне надбання є запорукою європейського майбутнього України», – додав дипломат.

Також Юріс Пойканс запросив посадовців Чернівецької області відвідати Латвійську Республіку з метою переймання досвіду реформування окремих галузей економіки та життєдіяльності.

Відтак сторонами обговорено перспективу відкриття у м. Чернівцях Почесного консульства Латвійської Республіки, робота якого сприятиме розвитку насамперед економічних зв’язків Буковини з Латвією.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua