Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Мистецькі заходи >  Міжнародний вокально-хоровий конкурс-фестиваль «Хай пісня скликає друзів» переїхав до столиці Буковини

Прес-центр

Новини

23.04.2018 17:11

Міжнародний вокально-хоровий конкурс-фестиваль «Хай пісня скликає друзів» переїхав до столиці Буковини |  Мистецькі заходи

Тема новини: Назва теми

Участь в урочистому відкритті IX Міжнародного вокально-хорового конкурсу-фестивалю «Хай пісня скликає друзів», що відбулося у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича сьогодні, 23 квітня, взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Прикметно, що цьогоріч конкурс-фестиваль присвячено пам’яті першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка.

«Співочий Буковинський край подарував світові таких знаменитих співаків як Дмитро Гнатюк, Володимир Івасюк, Назарій Яремчук, Софія Ротару, Іво Бобул та багатьох інших. Тому вважаю символічним, що конкурс-фестиваль «Хай пісня скликає друзів» відтепер проходитиме у столиці нашого благословенного краю. Невипадково цьогоріч конкурс присвячений пам’яті нашого уславленого земляка – першого космонавта незалежної України, адже Леонід Костянтинович щороку долучався до його організації та проведення на базі Луганського національного університету. Щиро сподіваюся, що мине небагато часу і з Божою допомогою на всій території України запанує мир та злагода, а українська пісня знову звучатиме в усіх куточках нашої Батьківщини. Бажаю усім учасникам впевненості у собі, удачі та незабутніх вражень від перебування на Буковині», – відзначив керівник представницької влади Буковини, у своєму вітальному слові до учасників та гостей конкурсу-фестивалю.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua