Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян представив новопризначених керівників закладів культури

Прес-центр

Новини

20.04.2018 16:54

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян представив новопризначених керівників закладів культури |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 20 квітня, в приміщенні Чернівецького обласного художнього музею відбулись урочистості з нагоди 30-ї річниці від дня створення установи. Трудовий колектив художнього музею та гостей, які завітали на свято, привітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян.

«Художній музей відіграє важливу роль у вихованні нашої молоді. Адже окрім чудових вражень від витворів мистецтва й техніки виконання їх авторів, молоді люди мають можливість духовно збагачуватись, оглядаючи кращі зразки культурного надбання багатьох поколінь буковинців. Дякую усім працівникам музею та особисто Інні Федорівні Кіцул, які попри усі труднощі зберегли та примножили це надбання», – відзначив голова крайового парламенту Буковини у своєму вітальному слові.

Також Іван Мунтян поінформував присутніх про рішення обласної ради щодо укладання контракту з керівником закладу Інною Кіцул. З нагоди 30-річного ювілею музею та враховуючи значний особистий внесок у розвиток музейної справи, посадовець вручив Інні Кіцул Почесну відзнаку Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною».

Відтак, Іван Мунтян представив колективу Чернівецького академічного обласного Українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської директора-художнього керівника Юрія Марчака, рішення про укладання контракту з яким було прийнято на минулому засіданні сесії обласної ради.

«Ваш колектив посідає чільне місце серед мистецької спільноти нашого краю та держави загалом. Адже всі ваші гастролі як в Україні, так і за її межами проходять з аншлагом. Хочу подякувати Юрію Михайловичу та усім вам за сумлінну самовіддану працю та любов до обраного фаху, а також за неабиякий внесок у культурне життя нашого краю. Обласна рада буде й надалі приділяти належну увагу та сприяти розвитку театру. Зрозуміло, що у теперішній непростій ситуації, яка склалася у нашій державі, забезпечити фінансову та матеріальну складову розвитку культури й театру зокрема на сто відсотків не так уже й просто. Водночас, триматиму це питання на контролі, адже будь-яка професійно виконана робота має бути поцінована належним чином», – наголосив посадовець, звертаючись до присутніх.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua