Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Культура >  Інга Маковецька: Писанка – це неповторне духовне багатство нашого народу

Прес-центр

Новини

27.04.2017 16:41

Інга Маковецька: Писанка – це неповторне духовне багатство нашого народу |  Культура

Тема новини: Назва теми

З метою відродження, збереження та примноження автентичних українських народних традицій виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва на серед учнів загальноосвітніх позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів краю вперше пройшов обласний фестиваль-конкурс «Розквітай, писанко!», фінальний етап якого відбувся сьогодні, 27 квітня.

Учасників, гостей та організаторів мистецького дійства привітала перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька. «Буковина традиційно славиться своїми юними талантами, які з часом виростають у всесвітньовідомих та шанованих митців. Тому мені надзвичайно приємно, що сьогодні тут зібралося стільки дітлахів, які плекають українську ідентичність та духовні цінності нашого народу. Великий Олександр Довженко колись сказав, що писанка – це неповторне духовне багатство нашого народу, яке треба берегти, як безцінний скарб та пишатися ним перед світом. Вважаю, що ми повинні пам’ятати ці влучні слова великого українця, адже писанка – це український символ життя, любові й краси, весняного відродження та добра», – відзначила посадовець у своєму вітальному слові.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua