Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам'ятаємо >  Голова крайового парламенту Буковини вшанував пам’ять полеглих Героїв

Прес-центр

Новини

24.04.2017 18:06

Голова крайового парламенту Буковини вшанував пам’ять полеглих Героїв |  Пам'ятаємо

Тема новини: Назва теми

Пам’ять буковинських військовослужбовців, які загинули, захищаючи незалежність і територіальну цілісність нашої держави на Сході України, вшанував голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян під час проведення символічної акції з висадження алеї «Вічної Слави та Пошани», що відбулась сьогодні, 24 квітня у столиці Буковини на території МКП «Парк Жовтневий».

«Ми не маємо права забувати про подвиг наших хоробрих воїнів, так само як не маємо права забувати про їх сім’ї, рідних та близьких. Адже вони віддали Україні найдорожче – своїх синів, чоловіків, батьків… Впевнений, що внесок буковинських Героїв у відновлення миру в Україні не буде марним і ця кровопролитна війна завершиться нашою перемогою», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до учасників зібрання.

Відтак Іван Мунтян взяв участь у неформальному спілкуванні з рідними полеглих Героїв під час символічного обіду.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua