Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

14.08.2017 18:00
Запроваджено он-лайн навчання з місцевих податків та зборів


    Безкоштовний он-лайн курс на тему «Місцеві податки і збори» проходить на платформі Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку

11.08.2017 15:39
До уваги підприємців Чернівецької області


    Мелітопольська районна рада Запорізької області прийняла рішення про продаж або довгострокову оренду майна спільної власності територіальних громад Мелітопольського району:

11.08.2017 11:46
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

14.07.2017 11:45
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту розпорядження голови Чернівецької обласної ради "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна"


    Чернівецька обласна рада повідомляє, що відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" проект розпорядження голови Чернівецької обласної ради "Про визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна" та відповідний аналіз регуляторного впливу розміщено на сайті Чернівецької обласної ради за адресою: http://oblrada.cv.ua/document/regulatory_drafts/

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Культура >  Буковина маланкова

Прес-центр

Новини

14.01.2017 20:17

Буковина маланкова |  Культура

Тема новини: Назва теми

Традиційні маланкові дійства відбулися у низці населених пунктів Чернівецької області 13 та 14 січня, участь у яких взяли народні аматорські колективи з числа місцевих жителів та гостей із Сучавського повіту сусідньої Румнунії. Ознайомитися з розмаїттям маланкових народних звичаїв нашого регіону прибула й офіційна делегація на чолі з головою Сучавської повітової ради паном Георге Флутуром, учасників якої привітав голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян.

Так, голова Чернівецької обласної ради разом із гостями з Румунії, а також поціновувачами народної творчості, що прибули подивитися на буковинську переберію з Республіки Польщі та Угорщини, відвідав місто Вашківці та смт Красноїльськ Вижницького і Сторожинецького районів, де привітав місцеві громади та народних майстрів перевтілення з новорічно-різдвяними святами.

«Відрадно, що вашківчани зуміли зберегти прадавню традицію переберії попри будь-які заборони та негаразди і зараз активно передають свою майстерність молодому поколінню, тим самим примножуючи культурне надбання рідної Буковини. З метою збереження та популяризації цих споконвічних звичаїв та обрядів депутатський корпус обласної ради вирішили заснувати щорічний Міжнародний фестиваль народної творчості «Буковинська Маланка», який об’єднає усі Маланки нашого краю. Впевнений, що з часом разом ми зможемо зробити цей фестиваль Маланок всесвітньовідомим», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до вашківчан.

У свою чергу перебуваючи на Красноїльській Маланці, посадовець привітав учасників фольклорного фестивалю з отриманням статусу обласного. «З метою збереження та популяризації неповторних народних звичаїв Красноїльської громади та зимового фольклору регіону депутати крайового парламенту прийняли рішення про заснування щорічного постійно діючого Обласного фестивалю традиційної культури «Красноїльська Маланка». Вірю, що ваш чудовий фестиваль стане ще однією туристичною принадою Буковини, подивитися на яку щорічно будуть приїжджати сотні тисяч туристів», – наголосив Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua