Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.01.2018 17:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний коледж мистецтв ім. С. Воробкевича"

25.01.2018 17:32
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Чернівецького медичного коледжу Буковинського державного медичного університету

25.01.2018 17:26
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури" та Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посад директорів комунальних закладів культури

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Культура >  Буковина маланкова

Прес-центр

Новини

14.01.2017 20:17

Буковина маланкова |  Культура

Тема новини: Назва теми

Традиційні маланкові дійства відбулися у низці населених пунктів Чернівецької області 13 та 14 січня, участь у яких взяли народні аматорські колективи з числа місцевих жителів та гостей із Сучавського повіту сусідньої Румнунії. Ознайомитися з розмаїттям маланкових народних звичаїв нашого регіону прибула й офіційна делегація на чолі з головою Сучавської повітової ради паном Георге Флутуром, учасників якої привітав голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян.

Так, голова Чернівецької обласної ради разом із гостями з Румунії, а також поціновувачами народної творчості, що прибули подивитися на буковинську переберію з Республіки Польщі та Угорщини, відвідав місто Вашківці та смт Красноїльськ Вижницького і Сторожинецького районів, де привітав місцеві громади та народних майстрів перевтілення з новорічно-різдвяними святами.

«Відрадно, що вашківчани зуміли зберегти прадавню традицію переберії попри будь-які заборони та негаразди і зараз активно передають свою майстерність молодому поколінню, тим самим примножуючи культурне надбання рідної Буковини. З метою збереження та популяризації цих споконвічних звичаїв та обрядів депутатський корпус обласної ради вирішили заснувати щорічний Міжнародний фестиваль народної творчості «Буковинська Маланка», який об’єднає усі Маланки нашого краю. Впевнений, що з часом разом ми зможемо зробити цей фестиваль Маланок всесвітньовідомим», – відзначив Іван Мунтян, звертаючись до вашківчан.

У свою чергу перебуваючи на Красноїльській Маланці, посадовець привітав учасників фольклорного фестивалю з отриманням статусу обласного. «З метою збереження та популяризації неповторних народних звичаїв Красноїльської громади та зимового фольклору регіону депутати крайового парламенту прийняли рішення про заснування щорічного постійно діючого Обласного фестивалю традиційної культури «Красноїльська Маланка». Вірю, що ваш чудовий фестиваль стане ще однією туристичною принадою Буковини, подивитися на яку щорічно будуть приїжджати сотні тисяч туристів», – наголосив Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua