Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Культура >  Іван Мунтян: Материнська колискова, щира українська пісня, запальний народний танець об’єднують українців у націю

Прес-центр

Новини

30.10.2016 17:30

Іван Мунтян: Материнська колискова, щира українська пісня, запальний народний танець об’єднують українців у націю |  Культура

Тема новини: Назва теми

З такими словами звернувся голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян до учасників дитячого народного хореографічного ансамблю «Квіти України» (м.Київ), які на запрошення посадовця виступили перед вихованцями Оршівського дитячого будинку у приміщенні Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» сьогодні, 30 жовтня. У свою чергу юні буковинські виконавці естрадної пісні і танцю також привітали гостей зі столиці своїми виступами.

«Творче начало закладене у кожній дитині від народження. І чим раніше розпочнеться її естетичне виховання, тим більше буде у цій дитині духовного, коли вона виросте. Материнська колискова, щира українська пісня, запальний народний танець – це те, що об’єднує українську націю з прадавніх часів. Тому мені дуже приємно, що навіть у такий непростий для країни час розвивається дитяча та юнацька творчість, відтворюється та примножується наше національне культурне надбання. Сьогодні ж маємо добру нагоду познайомитися з репертуаром чудового дитячого хореографічного колективу «Квіти України», який приїхав до нас зі столиці», – зазначив керівник представницької влади краю.

Відтак, за активну участь у мистецьких та громадських заходах, збереження народно-сценічного, побутового танцю та бездоганну акторську майстерність Іван Мунтян відзначив хореографічний колектив Подякою Чернівецької обласної ради.

Довідково. Заснований 1985 року народний хореографічний ансамбль «Квіти України» – це великий колектив з багаторічними традиціями, де кожна дитина може проявити себе, реалізувати творчі здібності засобами народного танцю. Учасниками ансамблю є майже 300 хлопчиків та дівчат віком від 4 до 18 років. З 2005 року колектив очолює Бакалинська Валерія Валеріївна. Свої виступи ансамбль «Квіти України» – дипломант та лауреат багатьох національних та міжнародних конкурсів та фестивалів – дарував глядачам багатьох регіонів України, а також Туреччини, Угорщини, Греції, Латвії, Франції та Польщі.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua