Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

07.03.2018 10:54
Чернівецька обласна рада


    оголошує конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для укладання договору сервітуту на користування земельною ділянкою для облаштування, експлуатації та обслуговування автомобільної стоянки (майданчиків для паркування) за адресою: м. Чернівці, вул. Фастівська, 2.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Інформаційна політика >  Для забезпечення прозорості та відкритості роботи органів управління

Прес-центр

Новини

05.11.2012 11:45

Для забезпечення прозорості та відкритості роботи органів управління |  Інформаційна політика

Тема новини: Назва теми

«Влада повинна перебувати у постійному діалозі з громадою, чиновники мають регулярно зустрічатися із людьми, що дозволить вирішити чимало проблем», - на цьому  наголосив голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв під час щотижневої апаратної наради, - повідомляє прес-служба Чернівецької облдержадміністрації. На думку керівника крайової виконавчої влади, потрібно широко впроваджувати нові форми та методи інформаційної роботи з жителями краю. Йдеться насамперед про відкритий, постійний діалог між керівниками органів влади та місцевого самоврядування, фахівцями різних галузей з людьми за місцем їх проживання, роботи, навчання.

       «Державні службовці мають виходити зі своїх кабінетів і активніше зустрічатися із людьми, аби розуміти усі потреби й проблеми буковинців, - зауважив Михайло Папієв.  «Такі виїзні робочі зустрічі слід проводити регулярно, адже тільки за цих умов нам вдасться покращити соціальну складову роботи», - наголосив він. Очільник обласної державної адміністрації дав відповідне доручення, яке зокрема передбачає розробку планів-графіків інформаційних зустрічей та робочих візитів керівників та спеціалістів органів влади та місцевого самоврядування усіх рівнів до сіл, селищ та міст Чернівецької області.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua