Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Інформаційна політика >  Для забезпечення прозорості та відкритості роботи органів управління

Прес-центр

Новини

05.11.2012 11:45

Для забезпечення прозорості та відкритості роботи органів управління |  Інформаційна політика

Тема новини: Назва теми

«Влада повинна перебувати у постійному діалозі з громадою, чиновники мають регулярно зустрічатися із людьми, що дозволить вирішити чимало проблем», - на цьому  наголосив голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв під час щотижневої апаратної наради, - повідомляє прес-служба Чернівецької облдержадміністрації. На думку керівника крайової виконавчої влади, потрібно широко впроваджувати нові форми та методи інформаційної роботи з жителями краю. Йдеться насамперед про відкритий, постійний діалог між керівниками органів влади та місцевого самоврядування, фахівцями різних галузей з людьми за місцем їх проживання, роботи, навчання.

       «Державні службовці мають виходити зі своїх кабінетів і активніше зустрічатися із людьми, аби розуміти усі потреби й проблеми буковинців, - зауважив Михайло Папієв.  «Такі виїзні робочі зустрічі слід проводити регулярно, адже тільки за цих умов нам вдасться покращити соціальну складову роботи», - наголосив він. Очільник обласної державної адміністрації дав відповідне доручення, яке зокрема передбачає розробку планів-графіків інформаційних зустрічей та робочих візитів керівників та спеціалістів органів влади та місцевого самоврядування усіх рівнів до сіл, селищ та міст Чернівецької області.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua