Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність органів місцевого самоврядування >  Регіональна програма розвитку дорадчої служби та дорадчої діяльності

Прес-центр

Новини

23.01.2009 16:53

Регіональна програма розвитку дорадчої служби та дорадчої діяльності  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Тема новини: Назва теми

Регіональна програма розвитку дорадчої служби та дорадчої діяльності у Чернівецькій області на 2009 рік затверджена 26-ю сесією крайового парламенту. Цей документ має на меті сприяти створенню та подальшому розвиткові мережі сільськогосподарських дорадчих служб для надання сільському населенню області соціально орієнтованих дорадчих послуг з метою сприяння прибутковому господарюванню власників особистих селянських та фермерських господарств, господарських товариств, інших суб’єктів господарювання на селі шляхом підвищення їх рівня знань та практичних навичок, захисту соціальних, економічних, професійних та інших прав і інтересів жителів села відповідно до Закону України «Про сільськогосподарську дорадчу діяльність». Відповідальність за організаційний супровід, координацію та контроль за ходом виконання цієї Програми покладені на Головне управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua