Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.06.2020 14:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:33
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа № 3"

25.06.2020 14:31
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 4"

25.06.2020 14:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:15
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Вижницька спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука"

25.06.2020 14:08
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

25.06.2020 14:03
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковина-фарм"

25.06.2020 14:00
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

25.06.2020 14:00
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна психіатрична лікарня»
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжрегіональне співробітництво >  Разом до спільної мети

Прес-центр

Новини

25.01.2018 18:16

Разом до спільної мети |  Міжрегіональне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Робочу зустріч за участю першого заступника голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайла Павлюка та виконавчого директора Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» Галини Литвин провів сьогодні, 25 січня, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Участь у зустрічі також взяли депутати крайового парламенту Буковини, представники асоціації та окремих структурних підрозділів обласної ради та облдержадміністрації. Обговорено шляхи залучення додаткових фінансових ресурсів, у тому числі європейських, для розвитку українських Карпат.

«Переконаний, що питання життєдіяльності гірських районів українських Карпат заслуговують на особливу увагу. Адже особливості їх географічного розташування, клімату та рівня розвитку інфраструктури значною мірою впливають на якість життя горян. Саме для ефективного вирішення проблемних питань наших гірських районів, в тому числі, із використанням європейського досвіду, свого часу й була створена Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна», довгоочікуване рішення про вступ до якої депутати прийняли на минулій сесії обласної ради», – наголосив Іван Мунтян, звертаючись до учасників зустрічі.

Відтак, Галина Литвин презентувала учасникам зустрічі спільну ініціативу учасників асоціації – конкурс ініціатив карпатських громад. «Це інструмент, який за допомогою малих проектів дозволить покращити взаємодію гірських громад у сфері вирішення актуальних питань регіону, а також засвідчити інституційну спроможність. Власне, це дало б можливість у майбутньому залучити чималі європейські кошти у розвиток українських Карпат в рамках спільної операційної програми. Про створення такої країни-учасниці Єврорегіону «Карпати» клопотатимуть перед керівництвом ЄС», – відзначила виконавчий директор АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна».

Передбачається, що переможці конкурсу з числа громад Карпатського регіону зможуть отримати бюджетне та позабюджетне фіксування у розмірі 250 тис. грн. для реалізації малих проектів у сфері транскордонного співробітництва, збереження навколишнього середовища та історико-культурної спадщини. Власний внесок громади, що реалізовуватиме проект у межах своєї області, або ж міжобласний проект, становитиме 20% від загальної вартості останнього.

«Щоразу коли представляю Буковину на міжнародних форумах, присвячених транскордонному співробітництву та залученню інвестицій, чи спілкуюся з керівниками нашої держави, очільниками міністерств та відомств, просуваю ідею розвитку наших Карпат. Наголошую, що відсутність нормальної дорожньої інфраструктури ще довго гальмуватиме розвиток наших Карпат. Розповідаю про корисний досвід сусідньої Румунії, один Сучавський повіт якої через виконання європейських проектів залучив в економіку регіону 1 мільярд євро. Саме тому вважаю, що презентована сьогодні ініціатива може стати упевненим кроком вперед до отримання європейського фінансування напряму. Для цього мусимо показати нашим європейським партнерам, що ми можемо об’єднати свої зусилля в рамках Карпатського регіону та ефективно працювати», – підсумував Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua