Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Уроки історії >  Голокост 1933 – 1945 р.р. - ніколи більше!

Прес-центр

Новини

26.01.2018 16:43

Голокост 1933 – 1945 р.р. - ніколи більше! |  Уроки історії

Тема новини: Назва теми

На скорботному зібранні, яке відбулося сьогодні, 26 січня, в Чернівцях з нагоди Міжнародного дня памяті жертв Голокосту, який щороку відзначається 27 січня, взяв участь і виступив керуючий справами Чернівецької області Микола Борець. «Понад 6 мільйонів безвинних жертв – людей похилого віку і немовлят, чоловіків і жінок різного віку» – по-звірячому винищили нацисти та їхні поплічники», - зауважив він у своєму виступі перед представниками єврейської громади області. «Скорботним символом Голокосту в Україні став сумнозвісний Бабин Яр у Києві, де в роки війни нацисти знищили сотні тисяч євреїв, ромів, українців, представників інших національностей», - наголосив посадовець.

        Учасники скорботного мітингу, серед яких були представники духовенства, керівники дипломатичних місій Румунії, Австрії та Європейського Союзу в Чернівцях, посадовці обласної та міської влади, очільники та активісти єврейських національно-культурних обєднань, висловили спільне прагнення ніколи більше не допустити повторення страхітливих подій Голокосту – цього жахливого злочину проти людяності. 

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua