Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Уроки історії >  Голокост 1933 – 1945 р.р. - ніколи більше!

Прес-центр

Новини

26.01.2018 16:43

Голокост 1933 – 1945 р.р. - ніколи більше! |  Уроки історії

Тема новини: Назва теми

На скорботному зібранні, яке відбулося сьогодні, 26 січня, в Чернівцях з нагоди Міжнародного дня памяті жертв Голокосту, який щороку відзначається 27 січня, взяв участь і виступив керуючий справами Чернівецької області Микола Борець. «Понад 6 мільйонів безвинних жертв – людей похилого віку і немовлят, чоловіків і жінок різного віку» – по-звірячому винищили нацисти та їхні поплічники», - зауважив він у своєму виступі перед представниками єврейської громади області. «Скорботним символом Голокосту в Україні став сумнозвісний Бабин Яр у Києві, де в роки війни нацисти знищили сотні тисяч євреїв, ромів, українців, представників інших національностей», - наголосив посадовець.

        Учасники скорботного мітингу, серед яких були представники духовенства, керівники дипломатичних місій Румунії, Австрії та Європейського Союзу в Чернівцях, посадовці обласної та міської влади, очільники та активісти єврейських національно-культурних обєднань, висловили спільне прагнення ніколи більше не допустити повторення страхітливих подій Голокосту – цього жахливого злочину проти людяності. 

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua