Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.06.2020 14:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:33
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа № 3"

25.06.2020 14:31
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 4"

25.06.2020 14:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:15
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Вижницька спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука"

25.06.2020 14:08
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

25.06.2020 14:03
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковина-фарм"

25.06.2020 14:00
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

25.06.2020 14:00
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна психіатрична лікарня»
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність депутатів обласної ради >  З метою підтримки окремих медичних установ краю в умовах боротьби з поширенням та наслідками епідемії Covid-19

Прес-центр

Новини

05.06.2020 14:14

З метою підтримки окремих медичних установ краю в умовах боротьби з поширенням та наслідками епідемії Covid-19 |  Діяльність депутатів обласної ради

Тема новини: Назва теми

З метою підтримки окремих медичних установ краю в умовах боротьби з поширенням та наслідками епідемії Covid-19           КНП «Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги», ОКНП «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня» та ОКНП «Чернівецька обласна психіатрична лікарня» приватне підприємство «Укрпалетсистем» передало для потреб установ талони на пальне.

Вибір саме цих медичних установ очевидний. Адже, як Буковина сьогодні, на жаль, є найбільш ураженою вірусом, так саме Глибоцький район найбільше потерпає від наслідків інфекції Covid-19 в межах Чернівецької області.

Слова вдячності за злагоджену роботу лікарів та районної ради, які від самого початку поширення інфекції не гаяли часу та докладали максимум зусиль для порятунку життя буковинців висловив Іван Мунтян.

"Прикметно, що застосовуючи  світовий досвід у боротьбі із Covid-19, нашим лікарям вдалося на практиці віднаходити свої власні методи, які вже зараз можуть переймати інші області України та бути корисними і за її межами. Від початку пандемії стало зрозуміло, що апаратів ШВЛ в наших лікарнях абсолютно не достатньо. Поки влада, бізнес, волонтери усіма силами намагаються вирішити цю потребу, лікарі Глибоцького районного центру первинної медико-санітарної допомоги вирішили в своїй практиці додатково використовувати кисневі генератори. Що дало змогу значно зекономити кошти, сили медичного персоналу та оперативно рятувати життя людей" - зауважив Іван Мунтян.

Відтак, передав талони на пальне ще двом установам – Чернівецькій обласній дитячій клінічній лікарні та Чернівецькій обласній психіатричній лікарні. Підтримка діяльності обох закладів один із пріоритетів цього скликання Чернівецької обласної ради. Від початку каденції з обласного бюджету виділялися чималі кошти на проведення ремонтних робіт окремих відділень установ, підтримку їх нормального функціонування.

 Фотосесія

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua