Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.11.2019 10:30
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Освіта >  Студенти БДМУ урочисто зустрічають головне студентське свято

Прес-центр

Новини

15.11.2019 09:24

Студенти БДМУ урочисто зустрічають головне студентське свято |  Освіта

Тема новини: Назва теми

Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька щиро привітала студентський загал та професорсько-викладацький склад Буковинського державного медичного університету з нагоди чудового свята - Дня студента. «Це насправді загальнонародне свято, адже кожен з нас  береже у скарбниці своєї пам’яті вдячний спогад про незабутні, насичені радісними подіями та відкриттями студентські роки, улюблених викладачів, справжніх наставників молоді», - наголосила вона у своєму вітальному слові.

Від імені керівника крайової представницької влади Івана Миколайовича Мунтяна, від депутатського корпусу крайового парламенту посадовиця побажала студентам БДМУ міцного здоров’я, цілющого Божого благословення, цікавого та змістовного студентського життя, наснаги та успіхів у житті, навчанні, професійній підготовці, нових досягнень в науковій діяльності, культурному, мистецькому та спортивному розвитку.  

Інга Маковецька з приємністю вручила ректору БДМУ професору Тарасу Бойчуку Вітальну адресу Голови Верховної Ради України Олександра Разумкова з нагоди 75-річчя Буковинського державного медичного університету.

Фотосесія

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua