Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

13.10.2021 11:31
Заступник голови обласної ради Михайло Павлюк у понеділок, 18 жовтня, проведе виїзний прийом громадян на базі Глибоцької громади.


    Прийом відбудеться на І поверсі адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: смт Глибока, вул. Шевченка, 1, кабінет "Громадської приймальні"(напроти ЦНАП) . Часи прийому: з 14:30 год. до 15:30 год. Усіх бажаючих просимо попередньо зареєструватись за номером телефону: 068-74-60-612

27.09.2021 16:58
До відома громадян!


    За дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка створено посилання, за яким можна ознайомитися з переліком об’єктів комунальної власності області, які можуть бути передані в орендне користування: https://www.google.com/maps/d/u/0/edit... Список відповідних об’єктів надалі буде постійно оновлюватися та актуалізуватися. Нагадуємо, Чернівецька обласна рада діє на засадах відкритості та прозорості.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Освіта >  Студенти БДМУ урочисто зустрічають головне студентське свято

Прес-центр

Новини

15.11.2019 09:24

Студенти БДМУ урочисто зустрічають головне студентське свято |  Освіта

Тема новини: Назва теми

Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька щиро привітала студентський загал та професорсько-викладацький склад Буковинського державного медичного університету з нагоди чудового свята - Дня студента. «Це насправді загальнонародне свято, адже кожен з нас  береже у скарбниці своєї пам’яті вдячний спогад про незабутні, насичені радісними подіями та відкриттями студентські роки, улюблених викладачів, справжніх наставників молоді», - наголосила вона у своєму вітальному слові.

Від імені керівника крайової представницької влади Івана Миколайовича Мунтяна, від депутатського корпусу крайового парламенту посадовиця побажала студентам БДМУ міцного здоров’я, цілющого Божого благословення, цікавого та змістовного студентського життя, наснаги та успіхів у житті, навчанні, професійній підготовці, нових досягнень в науковій діяльності, культурному, мистецькому та спортивному розвитку.  

Інга Маковецька з приємністю вручила ректору БДМУ професору Тарасу Бойчуку Вітальну адресу Голови Верховної Ради України Олександра Разумкова з нагоди 75-річчя Буковинського державного медичного університету.

Фотосесія

  • Джерело:

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua