Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради >  На мітингу з нагоди Дня пам’яті та примирення

Прес-центр

Новини

08.05.2019 17:32

На мітингу з нагоди Дня пам’яті та примирення |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Заступник Голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук взяв участь та виступив на церемонії покладання вінків та квітів до памятника воякам Буковинського куреня з нагоди Дня памяті та примирення. На мітинг, який відбувся 8 травня у середмісті Чернівців, зібралися представники громадських організацій національно-патріотичного спрямування, керівники органів обласної та міської представницької і виконавчої влади, священнослужителі ПЦУ, студентська та учнівська молодь.

У своєму виступі перед багатолюдним зібранням Віталій Мельничук зазначив, що українському нардові належить визначна роль у здобутті перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Посадовець підкреслив, що приклад європейських народів переможців є особливо актуальним тепер, коли на Сході України точиться війна проти російських загарбників та їхніх поплічників. Він висловив упевненість у перемозі над підступним ворогом та закликав усіх свідомих українців єднатися задля спільної мети відновлення територіальної цілісності та суверенітету Української Держави.   

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua