Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність депутатів обласної ради >  З метою сприяння національно-культурному розвитку етнічних громад Буковини та української діаспори

Прес-центр

Новини

21.12.2018 16:02

З метою сприяння національно-культурному розвитку етнічних громад Буковини та української діаспори |  Діяльність депутатів обласної ради

Тема новини: Назва теми

Регіональну програму підтримки інститутів громадянського суспільства етнічного спрямування (національних меншин) Чернівецької області та української діаспори на 2019-2021 роки прийнято на пленарному засіданні 28-ї сесії обласної ради. Програма визначає основні напрямки етнополітики, шляхи створення сприятливих умов для забезпечення культурних, освітніх, інформаційних потреб усіх національних меншин області, взаємодії кожної етнічної громади з історичною батьківщиною.

Метою програми є підтримка позитивного іміджу Чернівецької області як полікультурного краю, взаємозбагачення культур етнічних громад області, а також покращання та розв’язання проблем співпраці з українською діаспорою. Програма слугуватиме збереженню національно-культурної ідентичності, використанню інтелектуального, культурного та духовного потенціалу закордонних українців для утвердження позитивного міжнародного іміджу України, а також забезпеченню підтримки громад етнічних українців за кордоном. Всього на реалізацію програми передбачено понад 1,5 млн. грн., в тому числі 435 тис. грн. на 2019 рік.

Виконання програми сприятиме збереженню, розвитку та примноженню мов, звичаїв, традицій, духовних надбань національних меншин, які є важливою складовою загальнонаціонального розвитку, втіленням основних принципів державної культурної політики.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua