Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

09.08.2019 12:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора обласної комунальної установи "Соціальний центр матері та дитини"

02.08.2019 15:00
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

02.08.2019 14:59
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує конкурс на право укладання договору оренди нерухомого майна

31.07.2019 15:12
Чернівецька обласна рада


    оголошує про утворення конкурсної комісії на зайняття посади генерального директора ОКНП "Чернівецька обласна клінічна лікарня"

27.06.2019 11:09
Чернівецька обласна рада


    відповідно до частини 3 статті 42 Закону України "Про вищу освіту", оголошує конкурс на заміщення посади директора Педагогічного коледжу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  День для святкування >  З нагоди Міжнародного дня студентів

Прес-центр

Новини

15.11.2018 16:42

З нагоди Міжнародного дня студентів |  День для святкування

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав від імені депутатського корпусу обласної ради з прийдешнім святом студентську еліту, а заразом – усю багатотисячну студентську спільноту Буковини сьогодні, 15 листопада, під час урочистих зборів, що відбулися з нагоди Міжнародного дня студентів.

Звертаючись до присутніх, посадовець відзначив, що у ХХ та ХХІ століттях найбільші зміни та перетворення в нашій державі, в тому числі Помаранчева Революція та Революція Гідності, сталися за безпосередньої участі студентів.

«Напевно, безсмертний подвиг юних Героїв Крут надихнув у 2013 році студентів одними з перших вийти на Майдан, аби захистити свободу і демократію в Україні. Відтак, з початком російської агресії колишні студенти зі зброєю в руках стали на захист незалежності і територіальної цілісності нашої держави на Сході», – наголосив Іван Мунтян.

«Сьогодні перед молодими людьми постає непростий вибір між самореалізацією на Батьківщині чи за її межами. Водночас нині у нашій державі відбуваються динамічні зміни і саме студентська молодь є їх рушійною силою, оскільки молоде освічене покоління українців хоче жити у заможній європейській Україні. Переконаний, що саме з такою молоддю в Української Держави є надзвичайно гарні перспективи», – підсумував голова крайового парламенту Буковини.

Відтак, кращих буковинських студентів Іван Мунтян відзначив Подяками Чернівецької обласної ради та грошовими нагородами.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua