Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  День для святкування >  З нагоди Міжнародного дня студентів

Прес-центр

Новини

15.11.2018 16:42

З нагоди Міжнародного дня студентів |  День для святкування

Тема новини: Назва теми

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян привітав від імені депутатського корпусу обласної ради з прийдешнім святом студентську еліту, а заразом – усю багатотисячну студентську спільноту Буковини сьогодні, 15 листопада, під час урочистих зборів, що відбулися з нагоди Міжнародного дня студентів.

Звертаючись до присутніх, посадовець відзначив, що у ХХ та ХХІ століттях найбільші зміни та перетворення в нашій державі, в тому числі Помаранчева Революція та Революція Гідності, сталися за безпосередньої участі студентів.

«Напевно, безсмертний подвиг юних Героїв Крут надихнув у 2013 році студентів одними з перших вийти на Майдан, аби захистити свободу і демократію в Україні. Відтак, з початком російської агресії колишні студенти зі зброєю в руках стали на захист незалежності і територіальної цілісності нашої держави на Сході», – наголосив Іван Мунтян.

«Сьогодні перед молодими людьми постає непростий вибір між самореалізацією на Батьківщині чи за її межами. Водночас нині у нашій державі відбуваються динамічні зміни і саме студентська молодь є їх рушійною силою, оскільки молоде освічене покоління українців хоче жити у заможній європейській Україні. Переконаний, що саме з такою молоддю в Української Держави є надзвичайно гарні перспективи», – підсумував голова крайового парламенту Буковини.

Відтак, кращих буковинських студентів Іван Мунтян відзначив Подяками Чернівецької обласної ради та грошовими нагородами.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua