Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Уклінно дякую просвітянам Буковини за подвижницьку працю

Прес-центр

Новини

14.11.2018 20:25

Іван Мунтян: Уклінно дякую просвітянам Буковини за подвижницьку працю |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до учасників урочистих зборів, що відбулися сьогодні, 14 листопада, у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з нагоди 150-річчя від дня заснування Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

«Ось уже півтора століття просвітяни сумлінно працюють задля збереження та всебічного розвитку української мови й літератури, народних традицій та культури нашого народу. Гордий з того, що такі відомі в краї просвітяни як Світлана Масловська та Михайло Чорней є депутатами обласної ради. Завдяки цьому депутатський корпус добре знає про те, чим живе «Просвіта» Буковини, та завжди готовий допомогти у вирішенні тих чи інших питань. Уклінно дякую просвітянам Буковини за подвижницьку працю. Бажаю усім послідовникам Великого Кобзаря усіх земних гараздів та Божої ласки», – відзначив посадовець у своєму вітальному слові.

Відтак, за вагомий особистий внесок у розбудову незалежної України та з нагоди знаменного ювілею Іван Мунтян нагородив просвітян Дмитра Никифоряка, Марію Довгань та Богдана Мельничука Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною», а їхніх побратимів та посестер з Чернівецького обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка – Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua