Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Засідання сесії обласної ради >  На 25-й позачерговій сесії Чернівецької обласної ради

Прес-центр

Новини

30.10.2018 23:25

На 25-й позачерговій сесії Чернівецької обласної ради |  Засідання сесії обласної ради

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 30 жовтня, під головуванням керівника крайової представницької влади Івана Мунтяна відбулось пленарне засідання 25-ї позачергової сесії Чернівецької обласної ради. Перед початком роботи сесії депутати крайового парламенту та запрошені на прохання головуючого вшанували хвилиною скорботного мовчання світлу пам’ять загиблих у зоні проведення ООС на Сході України військовослужбовців – буковинців Павла Білика, Дмитра Дарія, Ярослава Гаврилюка.

Відтак, Іван Мунтян надав слово для привітання Президенту Генеральної ради депутатів округу Швабія (ФРН) пану Юрґену Райхерту, який перебуває в Україні з робочим візитом. Іноземний гість дав високу оцінку партнерській співпраці сторін у реалізації низки соціальних проектів на теренах Чернівецької області. «Україна загалом та Буковина зокрема мають велике європейське майбутнє», – зазначив Юрґен Райхерт у своєму вітальному слові.

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян щиро подякував пану Райхерту за дієву участь у міжнародному проекті «Чотири регіони для Європи» та прихильне ставлення до Буковини і буковинців. За значний особистий внесок у розвиток партнерських відносин між Швабією та Буковиною, а також особисте сприяння у реалізації двостороннього проекту, спрямованого на пошук ефективних моделей соціальної реабілітації маленьких буковинців з особливими потребами керівник обласної представницької влади нагородив поважного гостя Відзнакою Чернівецької обласної ради «Добро, благодійність, милосердя».

Опісля депутати крайового парламенту за результатами тривалого обговорення прийняли звернення до Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України про невідкладне скасування урядової постанови від 19.10.2018 №838 про підвищення ціни на газ для населення.

Народні обранці також внесли зміни до обласного бюджету на 2018 рік, Комплексної програми профілактики правопорушень на 2017-2019 роки та Регіональної програми забезпечення інформаційних потреб населення області, відзначення свят державного, регіонального, місцевого значення та здійснення представницьких заходів на 2016-2020 роки.

Відтак, учасники пленарного засідання затвердили Регіональну програму розвитку комунального підприємства «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад» на 2019-2021 роки, заслухали звіт про виконання у 2017 році Комплексної програми підвищення якості національно-патріотичного виховання дітей на молоді Чернівецької області на 2017-2021 роки та Комплексної програми «Трансплантологія» у 2015-2018 роках, розглянули низку інших питань порядку денного.

Участь у роботі пленарного засідання також взяв народний депутат України Василь Амельченко.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua