Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  У столиці Буковини відбулися урочистості до Дня рятівника

Прес-центр

Новини

17.09.2018 15:57

У столиці Буковини відбулися урочистості до Дня рятівника |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Керівництво та особовий склад Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області з професійним святом – Днем рятівника привітав голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян сьогодні, 17 вересня.

«Ви та ваші колеги цілодобово професійно та самовіддано захищаєте безпечне та спокійне життя наших краян, щоразу демонструючи взірцевий рівень професійної підготовки. Добре знаю, що особовий склад управління готовий до виконання завдань будь-якої складності, від яких залежить забезпечення стабільної життєдіяльності нашої області загалом та нормальне функціонування численних підприємств, установ та організацій краю. Власне, ви довели це під час ліквідації наслідків стихії у 2008 році, коли на території області було оголошено надзвичайну екологічну ситуацію. Тож дозвольте мені від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто подякувати вам за сумлінну служби та побажати міцного здоров’я, щастя та родинного затишку. Окрема подяка тим з вас, хто забезпечував виконання завдань командування у зоні проведення антитерористичної операції на Сході нашої держави», – наголосив керівник представницької влади краю, звертаючись до учасників урочистого зібрання.

Відтак, Іван Мунтян нагородив начальника УДСНС України у Чернівецькій області – полковника служби цивільного захисту Сергія Михайлюка Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною». Кращим працівникам управління посадовець вручив Почесні грамоти Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua