Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Приворокам – 600!

Прес-центр

Новини

16.09.2018 20:32

Приворокам – 600! |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

Урочистості з нагоди 600-ліття від дня першої письмової згадки про с. Привороки Глибоцького району відбулися сьогодні, 16 вересня. Участь у святкуванні поважного ювілею взяв керівник представницької влади краю Іван Мунтян.

Посадовець привітав громаду села та численних гостей зі святом. «На цій землі здавна жили та працювали пліч-о-пліч справжні ґазди, які свято вірили в Бога та старанно працювали, аби жити заможно та достойно. Прикметно, що сьогоднішні мешканці Привороків гідно продовжують традиції своїх прадідів», – наголосив голова Чернівецької обласної ради.

Опісля, Іван Мунтян разом із депутатом обласної ради Аурелом Рошкою нагородив жителів Приворок, які найбільше долучилися до соціально-економічного розвитку села, Почесними грамотами та годинниками Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua