Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Сьогодні ви робите свій перший крок у самостійне доросле життя

Прес-центр

Новини

25.05.2018 15:05

Іван Мунтян: Сьогодні ви робите свій перший крок у самостійне доросле життя |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян, вітаючи зі святом останнього дзвоника випускників Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру №1, розташованого на вул. В.Аксенина у м. Чернівцях.

«Сьогоднішнє свято – це ваш перший крок у доросле та самостійне життя. Попереду на вас чекають нові вершини та нові досягнення. Бажаю вам міцного здоров’я, усіх земних гараздів та Божого благословення, а також самореалізації у житті», – відзначив посадовець.

Користуючись святковою нагодою, Іван Мунтян також подякував педагогічному колективу та усім працівникам центру за те, що присвятили своє життя такій благородній справі, а благодійникам та представникам батьківського активу – за те, що у такий непростий час знаходять можливості допомагати освітньому закладу.

«Зі свого боку хочу запевнити, що крайова представницька влада й надалі робитиме усе можливе для того, аби забезпечити центр усім необхідним та покращити умови навчання й реабілітації юних буковинців з особливими потребами», – додав керівник представницької влади краю.

Кращих працівників обласного навчально-реабілітаційного центру №1 Іван Мунтян відзначив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради, а його вихованцям передав футбольні м’ячі для активного відпочинку під час літнього таборування.

Відтак, голова Чернівецької обласної ради ознайомився з роботою установи та рівнем її матеріально-технічного забезпечення.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua