Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Омріяна Європа знаходиться у нас під ногами

Прес-центр

Новини

19.05.2018 19:43

Іван Мунтян: Омріяна Європа знаходиться у нас під ногами |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян сьогодні, 19 травня, звертаючись до жителів с. Волока Волоківської об’єднаної територіальної громади Глибоцького району під час урочистого відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

«Відкриття цього збудованого за всіма європейськими стандартами майданчика у День Європи в Україні є символічним. Адже часто ми навіть не помічаємо, що та омріяна Європа знаходиться прямо у нас під ногами та довкола нас. Бо ж про нашу знамениту буковинську Волоку, яка нині стала ще й центром об’єднаної громади, знають не лише у країнах ЄС, а напевно уже в усьому світі. І найперше мабуть знають про її працьовитих жителів, які власною працею досягли неабияких результатів: так, волоківські весільні сукні стали світовим брендом, а ошатні садиби тутешніх ґаздів можуть сміливо конкурувати зі столичними маєтками. Дякую усім, хто долучився до спорудження майданчика. Дітлахам щиро бажаю міцного здоров’я та невичерпної енергії, а їхнім батькам – родинного затишку та Божих благословень», – відзначив посадовець.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua