Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Омріяна Європа знаходиться у нас під ногами

Прес-центр

Новини

19.05.2018 19:43

Іван Мунтян: Омріяна Європа знаходиться у нас під ногами |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян сьогодні, 19 травня, звертаючись до жителів с. Волока Волоківської об’єднаної територіальної громади Глибоцького району під час урочистого відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям.

«Відкриття цього збудованого за всіма європейськими стандартами майданчика у День Європи в Україні є символічним. Адже часто ми навіть не помічаємо, що та омріяна Європа знаходиться прямо у нас під ногами та довкола нас. Бо ж про нашу знамениту буковинську Волоку, яка нині стала ще й центром об’єднаної громади, знають не лише у країнах ЄС, а напевно уже в усьому світі. І найперше мабуть знають про її працьовитих жителів, які власною працею досягли неабияких результатів: так, волоківські весільні сукні стали світовим брендом, а ошатні садиби тутешніх ґаздів можуть сміливо конкурувати зі столичними маєтками. Дякую усім, хто долучився до спорудження майданчика. Дітлахам щиро бажаю міцного здоров’я та невичерпної енергії, а їхнім батькам – родинного затишку та Божих благословень», – відзначив посадовець.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua