Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

25.06.2020 14:34
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:33
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа № 3"

25.06.2020 14:31
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 4"

25.06.2020 14:18
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді"

25.06.2020 14:15
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Вижницька спеціалізована школа-інтернат I-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука"

25.06.2020 14:08
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковинська книга".

25.06.2020 14:03
Чернівецька обласна рада


    відповідно до Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій - об'єктів спільної власності територіальних громад сіл селищ, міст Чернівецької області, оголошує конкурс на заміщення посади генерального директора обласного комунального підприємства "Буковина-фарм"

25.06.2020 14:00
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

25.06.2020 14:00
ОГОЛОШЕННЯ


    про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади генерального директора обласного комунального некомерційного підприємства «Чернівецька обласна психіатрична лікарня»
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжрегіональне співробітництво >  На протокольній зустрічі з посадовцями Лодзького воєводства

Прес-центр

Новини

04.04.2018 13:37

На протокольній зустрічі з посадовцями Лодзького воєводства |  Міжрегіональне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Протокольна зустріч з посадовими особами Лодзького воєводства Республіки Польща пані Іолантою Зембою-Гзик та пані Барбарою Рибак, присвячена 15-й річниці співпраці Чернівецької області та Лодзького воєводства, відбулася сьогодні, 4 квітня. Участь у зустрічі взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Так, сторонами обговорено результати 15-річної співпраці партнерських регіонів та окреслено нові перспективи. Зокрема, досягнуто домовленості про подальше поглиблення співпраці між Чернівецьким національним університетом ім. Ю.Федьковича та університетом міста Лодзь, а також про започаткування відповідного співробітництва у галузі охорони здоров’я.

Розповідаючи про особливості нашого багатонаціонального та багатоконфесійного краю, Іван Мунтян відзначив важливу роль польської національної громади у житті та примноженні культурного і духовного надбання Буковини.

«З приємністю хочу відзначити, що польська громада традиційно відграє помітну роль у соціально-економічному, суспільно-політичному та культурному житті територіальних громад Чернівецької області. Сприяє цьому давня традиція толерантного розвитку міжнаціональних та міжконфесійних відносин на Буковині та щире прагнення наших краян польської національності зробити свій вагомий внесок у спільну справу розвитку рідного краю», – зауважив посадовець.

Відтак, привітав пані Іоланту з Великоднем, побажав Божої ласки та благодаті, а також гарних вражень від перебування на Буковині. Також попросив передати найщиріші вітання та запрошення відвідати Чернівеччину пану Вітольду Стемпеню – Маршалку Лодзького воєводства.

Відтак, відбулась урочиста церемонія підписання спільного Плану заходів на період до 2019 року та спілкування учасників протокольної зустрічі з представниками місцевих засобів масової інформації.

Зокрема, відповідаючи на запитання журналістів про результати співпраці Буковини з Лодзьким воєводством, голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян відзначив, що надзвичайно важливим є не стільки матеріальна складова цього співробітництва, як доброзичливі й добросусідські відносини між нашими регіонами.

«Адже хто би що не казав, але нині підтримка нашої держави Республікою Польща у час збройного протистояння російській військовій агресії важить значно більше, аніж можлива фінансова вигода. У той же час не слід забувати про доволі результативну співпрацю населених пунктів Сторожинеччини зі своїми побратимами з Лодзького воєводства, а також програму з обміну студентами та викладачами між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та університетом міста Лодзь», – підсумував Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua