Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.03.2019 10:24
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області


    Конкурс складається з трьох лотів: Лот № 1 № Назва об’єкта, площа Адреса 1. частина приміщення першого поверху будівлі площею 8,6 кв.м. вул. Головна, 29 в м. Чернівцях 2. приміщення будівлі літ Г площею 29,4 кв.м. вул. Півд-Кільцева, 1-а в м. Чернівцях Лот № 2 № Назва об’єкта, площа Адреса 1. приміщення прохідної літ В площею 8,1 кв.м. пров. Текстильників, 1 в м. Чернівцях 2. приміщення складу літ Г площею 207 кв.м. 3. приміщення складу літ Д площею 13 кв.м. 4. приміщення бойлерної літ І площею 190,6 кв.м. 5. приміщення будівлі літ Ж площею 129 кв.м. Лот №3 № Назва об’єкта, площа Адреса 1. приміщення будівлі літ А площею 636,2 кв.м. вул. Лермонтова, 6, в м. Чернівцях 2. частина цокольного приміщення будівлі пло-щею 93,7 кв.м. вул. Братів Руснаків, 11 в м. Чернівцях Термін виконання робіт з оцінки - не більше 10 календарних днів. Перелік документів, які необхідно подати: заяву на участь у конкурсі, копію установчого документа претендента; копію сертифіката суб’єкта оціночної ді-яльності, виданого претенденту Фондом державного майна України (у разі по-дання документів вперше); копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; пи-сьмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до про-ведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; інформацію про претендента, в якій зазначається досвід проведення незалежної оцінки подібного майна; конкурсну пропозицію, що подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості робіт, а також терміну їх виконання. Документи подаються за адресою: м. Чернівці, вул. Грушевського,1 каб. 304. Останній день прийому документів на участь у конкурсі – 05.04.2019 до 16.00 год. Телефон для довідок: 52-39-27.

22.03.2019 10:13
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності, якого буде залучено до проведення оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області


    Конкурс складається з одного лоту: Лот № 1 № Назва об’єкта Адреса 1. Майновий комплекс Чернівецького облас-ного комунального підприємства ʺБальнео-логіч¬ний санаторій ʺБрусницяʺ Чернівецька область, Кіцманський район, село Брусниця Термін виконання робіт з оцінки - не більше 20 календарних днів. Перелік документів, які необхідно подати: заяву на участь у конкурсі, копію установчого документа претендента; копію сертифіката суб’єкта оціночної ді-яльності, виданого претенденту Фондом державного майна України (у разі по-дання документів вперше); копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; пи-сьмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до про-ведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами; інформацію про претендента, в якій зазначається досвід проведення незалежної оцінки подібного майна; конкурсну пропозицію, що подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості робіт, а також терміну їх виконання. Документи подаються за адресою: м. Чернівці, вул. Грушевського,1 каб. 304. Останній день прийому документів на участь у конкурсі – 05.04.2019 до 16.00 год. Телефон для довідок: 52-39-27.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність депутатів обласної ради >  З турботою про буковинців

Прес-центр

Новини

29.03.2018 14:56

З турботою про буковинців |  Діяльність депутатів обласної ради

Тема новини: Назва теми

Низку запитів щодо вирішення важливих питань у сфері освіти, охорони здоров’я, дорожнього господарства, утримання об’єктів спільної власності сіл, селищ та міст нашого краю прийняли депутати Чернівецької обласної ради на засіданні 21-ї сесії крайового парламенту.

Зокрема, Любов Годнюк звернулася із запитом щодо збереження та подальшого функціонування Хотинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2 та виділення коштів Хотинській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату №1 для проведення капітального ремонту та покращання матеріальної бази, Андрій Маковей клопотав про виділення коштів Кіцманській центральній районній лікарні для лікування хворих на цукровий діабет, Микола Стринада – про виділення коштів на оплату праці молодшим сестрам-доглядальницям Берегометської лікарні Центру Червоного Хреста для медико-соціальної підтримки та реабілітації у Вижницькому районі, Петро Фрей – про виділення коштів комунальному закладу «Путильський районний стадіон «Карпати» на проведення капітального ремонту, Василь Палій – про утеплення фасадів, заміну вікон та дверей на енергозберігаючі  в Сторожинецькій центральній районній лікарні, Михайло Чорней – про виділення коштів на завершення робіт з будівництва об’єктів Вижницької об’єднаної територіальної громади.

Низка запитів народних обранців стосувалася питання фінансового забезпечення ремонту автомобільних доріг області та впорядкування придорожніх смуг. Так, депутат Валентин Пріску звернувся з проханням щодо виділення коштів на ремонт автомобільних доріг сполученням Берестя-Форосна та Котелеве-Жилівка Новоселицького району, Михайло Чорней – щодо проведення капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Вижниця-Багна-Черешенька, Віктор Мотуляк – щодо проведення ремонту дорожнього покриття окремих вулиць с. Клішківці Хотинського району, Тетяна Мартинюк – щодо виділення коштів на проведення санітарної очистки кущів вздовж автодороги  в напрямку сіл Вітрянка та Непоротове Сокирянського району.

У свою чергу заступник голови обласної ради Віталій Мельничук окремим запитом порушив питання формування цін на пальне на автозаправних станціях Чернівецької області, адже в результаті завищених цін на нафтопродукти зростає вартість проїзду, ціни на різноманітні послуги як на території області, так і по всій Україні.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua