Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь у засіданні колегії Чернівецької ОДА

Прес-центр

Новини

28.02.2018 16:23

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян взяв участь у засіданні колегії Чернівецької ОДА |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 28 лютого, відбулося розширене засідання колегії Чернівецької обласної державної адміністрації, участь у якому взяв голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян. Підбито підсумки роботи зі зверненнями громадя, підсумки роботи органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Чернівецької області та підсумки роботи управління екології та природніх ресурсів облдержадміністрації у 2017 році, визначено завдання для відповідних структурних підрозділів на 2018 рік. Також розглянуто питання про стан свободи слова в Чернівецькій області.

Відтак, Іван Мунтян взяв участь нараді за участі голів районних державних адміністрацій та голів об’єднаних територіальних громад, присвяченій питанням впровадженню реформи децентралізації та удосконалення діяльності центрів надання адміністративних послуг області. Заслухано інформацію про роботу вказаних центрів, створення та функціонування поліцейських станцій в об’єднаних територіальних громадах, стан передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення з державної у комунальну власність, а також хід впровадження реформи децентралізації в галузях освіти та охорони здоров’я краю.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua