Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради >  У Чернівцях новопризначені патрульні поліцейські склали присягу

Прес-центр

Новини

21.02.2018 16:58

У Чернівцях новопризначені патрульні поліцейські склали присягу |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Перший заступник голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька привітала новопризначених поліцейських на урочистостях з нагоди складання присяги, що відбулися сьогодні, 21 лютого, на території Управління патрульної поліції в Чернівецькій області. Так, п’ятнадцять правоохоронців нового набору присягнули на вірну службу українському народові та сумлінне виконання службових обов’язків. Всі вони пройшли первинне навчання та успішно склали іспити.

«Складаючи присягу, ви показали готовність захищати законні права та інтереси громадян, забезпечувати мир та спокій на території нашого краю. За час від початку реформи ми побачили позитивні зміни та підвищення рівня довіри суспільства до працівників поліції. Тому сьогодні від імені голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна, від депутатського корпусу обласної ради щиро вітаю із цією пам’ятною подією у вашому житті. Бажаю успіхів під час виконання службових обов’язків, сили та мужності, а також терпіння й здоров’я вашим рідним», – зазначила у своєму вітальному слові Інга Маковецька.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять тих, хто загинув під час виконання службових обов’язків, охороняючи територіальну цілісність нашої держави.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua