Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  До Дня пам'яті і примирення >  Іван Мунтян: Український народ зробив вагомий внесок у перемогу над нацизмом

Прес-центр

Новини

08.05.2018 15:07

Іван Мунтян: Український народ зробив вагомий внесок у перемогу над нацизмом |  До Дня пам'яті і примирення

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради сьогодні, 8 травня, у День пам’яті та примирення, звертаючись до учасників урочистого зібрання, що прийшли вшанувати пам’ять всіх учасників Другої світової війни до пам’ятника воякам Буковинського куреня.

«Український народ зробив вагомий внесок у перемогу над нацистською Німеччиною та її союзниками, заплативши за це десятками мільйонів життів своїх синів та доньок. Саме тому на пошану та повагу заслуговують усі борці з нацизмом, незалежно від того, під якими прапорами вони змагалися і яку ідею сповідували. Дякую усім учасникам Другої світової війни та національних визвольних змагань за те, що 73 роки тому ціною власного здоров’я та життя захистили наш народ від ворожої навали», – відзначив Іван Мунтян.

Відтак, на Алеї слави центрального кладовища м. Чернівців голова крайового парламенту Буковини вшанував пам’ять новітніх оборонців Батьківщини – буковинських військовослужбовців, які віддали свої життя за незалежність і територіальну цілісність України, стримуючи російську військову агресію на Сході нашої держави.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua