Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  До Дня пам'яті і примирення >  Іван Мунтян: Український народ зробив вагомий внесок у перемогу над нацизмом

Прес-центр

Новини

08.05.2018 15:07

Іван Мунтян: Український народ зробив вагомий внесок у перемогу над нацизмом |  До Дня пам'яті і примирення

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради сьогодні, 8 травня, у День пам’яті та примирення, звертаючись до учасників урочистого зібрання, що прийшли вшанувати пам’ять всіх учасників Другої світової війни до пам’ятника воякам Буковинського куреня.

«Український народ зробив вагомий внесок у перемогу над нацистською Німеччиною та її союзниками, заплативши за це десятками мільйонів життів своїх синів та доньок. Саме тому на пошану та повагу заслуговують усі борці з нацизмом, незалежно від того, під якими прапорами вони змагалися і яку ідею сповідували. Дякую усім учасникам Другої світової війни та національних визвольних змагань за те, що 73 роки тому ціною власного здоров’я та життя захистили наш народ від ворожої навали», – відзначив Іван Мунтян.

Відтак, на Алеї слави центрального кладовища м. Чернівців голова крайового парламенту Буковини вшанував пам’ять новітніх оборонців Батьківщини – буковинських військовослужбовців, які віддали свої життя за незалежність і територіальну цілісність України, стримуючи російську військову агресію на Сході нашої держави.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua