Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Голова Чернівецької обласної ради привітав вихованців Магальського будинку-інтернату з Днем Святого Миколая

Прес-центр

Новини

19.12.2017 14:36

Голова Чернівецької обласної ради привітав вихованців Магальського будинку-інтернату з Днем Святого Миколая |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 19 грудня, голова крайового парламенту Буковини відвідав дитячий будинок-інтернат, що у с.Магала Новоселицького району, де привітав з Днем Святого Миколая вихованців закладу та передав їм солодощі та подарунки. У свою чергу вихованці Магальського будинку-інтернату підготували для гостей та своїх товаришів святковий концерт.

«На сьогоднішнє свято діти чекають з особливим нетерпінням, адже цього дня Святий Миколай завжди приносить гарні подарунки чемним та слухняним діткам. Знаю напевно, що серед вас немає неслухняних та нечемних дітей. Тож вітаю усіх вас зі святом та бажаю міцного здоров’я, Божої ласки та здійснення найзаповітніших мрій!», – відзначив Іван Мунтян.

«Знаю, що вам випала нелегка доля, адже кожен день – це випробування для вас. Водночас, я радий, що ви не втратили віру в себе та віру в Бога, який щодня допомагає долати ці випробування. Дякую усім учасникам сьогоднішнього свята за теплу зустріч, чарівні вірші та пісні, щирі та непідробні посмішки», – додав керівник представницької влади краю, звертаючись до вихованців будинку-інтернату.

Відтак, посадовець разом із директором установи Михайлом Зайделом оглянув спальний корпус, ігрові та класні кімнати будинку-інтернату.

«Відчувається, що колектив закладу працює не просто за зарплату, а віддає закладу та його вихованцям тепло своїх сердець. Обіцяю вам підтримку обласної ради у питанні завершення будівництва нового реабілітаційного корпусу. Для цього необхідно трохи більше одного мільйона гривень. Переконаний, що ми знайдемо ці кошти», – підсумував Іван Мунтян.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua