Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян поінформував голову Верховної Ради України про потреби гірських районів Буковини

Прес-центр

Новини

12.12.2017 09:04

Іван Мунтян поінформував голову Верховної Ради України про потреби гірських районів Буковини |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Днями у с.Плав’ї Львівської області відбувся міжнародний форум до Дня місцевого самоврядування, присвячений розвитку Карпатського регіону. Участь у заході взяв Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, голови Львівської та Закарпатської обласних ради Олександр Ганущин та Михайло Рівіс, а також голова Сучавської повітової ради (Румунія) пан Георге Флутур.

Учасники форуму розглянули механізми застосування фінансових інструментів підтримки місцевого розвитку і територіального співробітництва та обговорили шляхи розбудови прикордонної інфраструктури по обидва боки українсько-румунського кордону.

Зокрема, Іван Мунтян разом зі своїм румунським колегою паном Георге Флутуром взяв участь в обговоренні проекту, про який йшлося на минулому спільному засіданні депутатів Чернівецької обласної та радників Сучавської повітової рад, що має на меті створення трансєвропейського транспортний коридор «Балтійське море – Чорне море», який би пролягав через Чернівецьку область та Сучавський повіт сусідньої Румунії.

Також під час однієї із панельних дискусій Іван Мунтян поінформував Андрія Парубія про ситуацію, що склалася у Путильському районі. Зокрема, про стан доріг у районі та фактичну відсутність нормального транспортного сполучення зі світом, необхідність відбудови постраждалих від повені 2008 року об’єктів дорожньої інфраструктури та стратегічне значення для Буковинських Карпат пунктів перетину українсько-румунського кордону «Руська-Ульма» та «Шепіт-Ізвоареле Сучевей».

«Без цього говорити про соціально-економічний розвиток гірських регіонів, який і так потребує чималої фінансової підтримки з боку держави, майже нереально», – наголосив голова крайового парламенту Буковини.

Відтак, з нагоди Дня місцевого самоврядування Андрій Парубій нагородив депутатів Чернівецької обласної ради Михайла Чорнея, Віталія Ткачука, Аурела Рошку та Степана Мітріка Почесною грамотою та Грамотами Верховної Ради України, а також подарунком Голови Верховної Ради України.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua