Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян поінформував голову Верховної Ради України про потреби гірських районів Буковини

Прес-центр

Новини

12.12.2017 09:04

Іван Мунтян поінформував голову Верховної Ради України про потреби гірських районів Буковини |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Днями у с.Плав’ї Львівської області відбувся міжнародний форум до Дня місцевого самоврядування, присвячений розвитку Карпатського регіону. Участь у заході взяв Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, голови Львівської та Закарпатської обласних ради Олександр Ганущин та Михайло Рівіс, а також голова Сучавської повітової ради (Румунія) пан Георге Флутур.

Учасники форуму розглянули механізми застосування фінансових інструментів підтримки місцевого розвитку і територіального співробітництва та обговорили шляхи розбудови прикордонної інфраструктури по обидва боки українсько-румунського кордону.

Зокрема, Іван Мунтян разом зі своїм румунським колегою паном Георге Флутуром взяв участь в обговоренні проекту, про який йшлося на минулому спільному засіданні депутатів Чернівецької обласної та радників Сучавської повітової рад, що має на меті створення трансєвропейського транспортний коридор «Балтійське море – Чорне море», який би пролягав через Чернівецьку область та Сучавський повіт сусідньої Румунії.

Також під час однієї із панельних дискусій Іван Мунтян поінформував Андрія Парубія про ситуацію, що склалася у Путильському районі. Зокрема, про стан доріг у районі та фактичну відсутність нормального транспортного сполучення зі світом, необхідність відбудови постраждалих від повені 2008 року об’єктів дорожньої інфраструктури та стратегічне значення для Буковинських Карпат пунктів перетину українсько-румунського кордону «Руська-Ульма» та «Шепіт-Ізвоареле Сучевей».

«Без цього говорити про соціально-економічний розвиток гірських регіонів, який і так потребує чималої фінансової підтримки з боку держави, майже нереально», – наголосив голова крайового парламенту Буковини.

Відтак, з нагоди Дня місцевого самоврядування Андрій Парубій нагородив депутатів Чернівецької обласної ради Михайла Чорнея, Віталія Ткачука, Аурела Рошку та Степана Мітріка Почесною грамотою та Грамотами Верховної Ради України, а також подарунком Голови Верховної Ради України.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua