Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян: Думка жителів Сокирянського району буде врахована максимально

Прес-центр

Новини

20.09.2017 18:30

Іван Мунтян: Думка жителів Сокирянського району буде врахована максимально |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до учасників засідання районної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територіальних громад Сокирянського району, яке відбулося сьогодні, 20 вересня, під час якого було заслухано та обговорено інформацію сільських голів та уповноважених представників двадцяти сіл Сокирнського району.

Так, представники сіл Романківці, Грубна, Братанівка, Вітрянка, Волошкове, Гвіздівці, Кормань, Кулішівка, Лопатів, Михалкове, Непоротове, Галиця, Олексіївка, Селище, Сербичани та Шебутинці заявили про бажання їх жителів увійти до складу Сокирянської об’єднаної територіальної громади. На користь цієї позиції виступаючі навели той факт, що у м.Сокирянах свого часу були сконцентровані абсолютно всі об’єкти соціально-економічної інфраструктури району, дольову участь у зведенні яких у той чи інший спосіб взяли абсолютно всі села, доля яких так чи інакше була пов’язана з будівництвом Дністровської ГЕС. Також, за словами уповноважених представників, для жителів вказаних сіл простіше дістатися до м.Сокирян, оскільки дорожня мережа району не є розгалуженою.

Водночас уповноважені представники сіл Ожеве, Ломачинці, Василівці та Білоусівка заявили про те, що їх односельчани висловилися на користь приєднання до Новодністровської об’єднаної територіальної громади, яка у зв’язку із відповідною позицією Центральної виборчої комісії України не отримала дозвіл на проведення виборів.

Відтак учасники засідання обговорили низку питань, пов’язаних із запровадженням у районі децентралізації державної влади, зокрема, в частині фінансування галузі освіти, охорони здоров’я та соціального захисту.

«Зважаючи на все зазначене вище, закликаю окремих політиків, які можливо хотіли би створити на Сокирянщині громади, як то кажуть «під себе», відмовитися від таких ідей. Ключовий принцип в процесі об’єднання територіальних громад – добровільність. Тому застерігаю усіх учасників цього непростого процесу від спокуси ігнорувати думку та волевиявлення жителів тих чи інших громад. Також хочу ще раз наголосити – Чернівецька обласна рада прийматиме рішення про схвалення змін до перспективного плану виключно в рамках чинного законодавства та в інтересах людей. Для любителів підкилимних ігор додам: жодні кулуарні домовленості не пройдуть, все буде відкрито та прозоро, думка жителів Сокирянського району буде врахована максимально», – наголосив у свою чергу Іван Мунтян, звертаючись до присутніх.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua