Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжрегіональне співробітництво >  Буковина та Львівщина спільно вирішуватимуть проблеми Карпатського регіону

Прес-центр

Новини

13.01.2018 20:12

Буковина та Львівщина спільно вирішуватимуть проблеми Карпатського регіону |  Міжрегіональне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Сьогодні,13 січня 2018 року, відбулась робоча зустріч Голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна з Головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним за участі виконавчого директора Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» Галини Литвин. Керівник представницької влади Буковинського краю поінформував поважних гостей про рішення Чернівецької обласної ради щодо вступу до складу АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» та сплати відповідного вступного грошового внеску, передбаченого Статутом цієї фундації. Він наголосив на важливості обєднання зусиль областей Карпатського регіону задля комплексного розвязання нагальних проблем гірських районів та пришвидшення євроінтеграційних процесів.

       Іван Мунтян розповів своїм львівським колегам про перебіг та підсумки візиту до Чернівецької області Міністрів закордонних справ України та Румунії, Міністра освіти і науки України та Міністра національного виховання Румунії. Він наголосив на необхідності якнайскорішого введення в дію пунктів автомобільного пропуску «Шепіт» та «Руська», готовність яких сьогодні становить понад 75%, та висловив впевненість у тому, що учасники АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна» нададуть Чернівецькій області всебічну допомогу у розвязанні цього вкрай важливого питання.

       Керівник представницької влади Львівщини Олександр Ганущин щиро привітав Голову Чернівецької обласної ради із вступом до Єврорегіону Карпати – Україна. Він підтримав свого буковинського колегу у прагненні спільними зусиллями допомогти горянам подолати наявні соціально-економічні проблеми розвитку гірських територій. Олександр Ганущин запевнив Івана Мунтяна у цілковитій підтримці його прагнення ввести в експлуатацію пункти автомобільного пропуску на території Путильського району, а також міжнародних пунктів пропуску «Красноїльськ» та «Дяківці», та пообіцяв надати всебічну допомогу у цій суспільно важливій справі.

       Олександр Ганущин та Галина Литвин тепло привітали з нагоди 60-річного ювілею Голови Чернівецької обласної адміністрації Олександра Фищука, який приєднався до розмови.Львівяни із приязню та найкращими побажаннями вручили ювілярові памятні подарунки. Зустріч, що відбувалася у теплій, дружній атмосфері, було продовжено у кабінеті керівника крайової виконавчої влади.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua