Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Іван Мунтян: Бути студентом ЧНУ – велика честь і відповідальність

Прес-центр

Новини

31.08.2017 13:32

Іван Мунтян: Бути студентом ЧНУ – велика честь і відповідальність |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова крайового парламенту Буковини Іван Мунятн, звертаючись до учасників урочистої церемонії посвяти першокурсників у студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, яка відбулася сьогодні, 31 серпня.

«Від імені представницької влади краю вітаю зі знаменною подією у вашому житті – посвятою у студенти уславленого на теренах України та далеко за її межами ВУЗу. ЧНУ – це один із найпрестижніших класичних вищих навчальних закладів нашої країни, який був, є і завжди буде візитною карткою нашого краю та предметом гордості усієї Буковинської громади. Тому бути його студентом – велика честь і відповідальність. Прошу не забувати й про те, що нинішній навчальний рік розпочався для кожного з вас у мирі та спокої завдяки нашим мужнім захисникам – учасникам антитерористичної операції, які ціною власного здоров’я і життя стримують російську агресію на східних рубежах нашої держави. Серед них є й випускники Чернівецького національного університету. Відповідно, закликаю вас бути гідними високої честі навчатись у нашому ВУЗі, старанно здобувати нові знання, вміння та навички», – відзначив посадовець, вітаючи новоспечених студентів ЧНУ ім. Юрія Федьковича.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua