Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Іван Мунтян: Бути студентом ЧНУ – велика честь і відповідальність

Прес-центр

Новини

31.08.2017 13:32

Іван Мунтян: Бути студентом ЧНУ – велика честь і відповідальність |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова крайового парламенту Буковини Іван Мунятн, звертаючись до учасників урочистої церемонії посвяти першокурсників у студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, яка відбулася сьогодні, 31 серпня.

«Від імені представницької влади краю вітаю зі знаменною подією у вашому житті – посвятою у студенти уславленого на теренах України та далеко за її межами ВУЗу. ЧНУ – це один із найпрестижніших класичних вищих навчальних закладів нашої країни, який був, є і завжди буде візитною карткою нашого краю та предметом гордості усієї Буковинської громади. Тому бути його студентом – велика честь і відповідальність. Прошу не забувати й про те, що нинішній навчальний рік розпочався для кожного з вас у мирі та спокої завдяки нашим мужнім захисникам – учасникам антитерористичної операції, які ціною власного здоров’я і життя стримують російську агресію на східних рубежах нашої держави. Серед них є й випускники Чернівецького національного університету. Відповідно, закликаю вас бути гідними високої честі навчатись у нашому ВУЗі, старанно здобувати нові знання, вміння та навички», – відзначив посадовець, вітаючи новоспечених студентів ЧНУ ім. Юрія Федьковича.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua