Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

19.04.2019 10:02
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)


    1.Заяви щодо оренди нерухомого майна приймаються від юридичних та фізичних осіб.

19.04.2019 09:51
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального загальноосвітнього навчального закладу «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1».


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням 28-ї сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального загальноосвітнього навчального закладу «Чернівецький обласний навчально-реабілітаційний центр №1».

12.04.2019 09:52
Чернівецька обласна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу".


    Чернівецька обласна рада відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Чернівецької обласної ради, затвердженого рішенням ХХVІІІ сесії обласної ради VІІ скликання від 18.12.2018р. № 204-28/18, оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу "Оршівський дитячий будинок санаторного типу". Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти: комунальний заклад "Оршівський дитячий будинок санаторного типу", с. Оршівці, Кіцманський район, Чернівецька область.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Буковину відвідає глава Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні

Прес-центр

Новини

29.08.2017 17:35

Буковину відвідає глава Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

Робочий візит глави Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні анонсував сьогодні під час сьогоднішньої зустрічі з головою Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном та головою Чернівецької обласної державної адміністрації Олександром Фищуком новопризначений координатор групи спостерігачів місії ОБСЄ у м. Чернівцях пан Оріано Мікалетті.

«Архітектурне надбання вашого міста вражає. Так само, як вражає рівень толерантності і доброзичливості жителів вашого краю, які є представниками різних етнічних спільнот. Мені би дуже хотілося, щоб традиція мирного проживання представників різних національностей на одній території стала відомою в Україні та за її межами. Гадаю, що візит глави місії ОБСЄ в Україні сприятиме цьому. Також місія зацікавлена у поглибленні співпраці в частині реалізації проектів у сфері туризму, надання послуг, соціальній сфері. Гадаю, що для початку ми могли б реалізувати один такий невеликий спільний проект», – відзначив спостерігач.

У свою чергу керівник представницької влади краю Іван Мунтян поінформував пана Мікалетті про склад та роботу Чернівецької обласної ради, зокрема, в частині міжрегіонального і транскордонного співробітництва.

«Існуюча практика проведення спільних засідань депутатів Чернівецької обласної та радників Сучавської повітової рад дозволила нам прийняти низку важливих рішень щодо спільної реалізації транскордонних проектів. В тому числі, у сфері туризму. Так, ми домовилися про створення спільного туристичного маршруту, який би об’єднав визначні місця Північної та Південної Буковини. Відповідно ми будемо дуже раді подібній співпраці з представниками місії в Україні та усім гарним ініціативам», – зазначив посадовець.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua