Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність голови Чернівецької обласної ради >  Іван Мунтян привітав учнів та педагогічний колектив Молодійської ЗОШ з Днем знань

Прес-центр

Новини

01.09.2017 14:19

Іван Мунтян привітав учнів та педагогічний колектив Молодійської ЗОШ з Днем знань |  Діяльність голови Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 1 вересня, голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян завітав на свято першого дзвоника до Молодійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глибоцького району, де привітав учнів та педагогічний колектив з Днем знань та початком нового навчального року.

«Дорогі діти! Вітаю вас з Днем знань та початком нового навчального року. Від щирого серця бажаю вам миру, добра та успіхів у навчанні. Дякую батьківському активу та громаді села, усім, хто долучився до спорудження нового приміщення школи. У свою чергу хочу запевнити, що крайова представницька влада буде і надалі підтримувати та надавати необхідну допомогу сільським школам. Також попрошу усіх не забувати, що сьогоднішній день усі ми зустрічаємо в мирі та спокої завдяки нашим Героям – учасникам АТО, які щодня ціною власного здоров’я та життя стримують ворога на Сході нашої держави», – відзначив посадовець, звертаючись до присутніх.

Відтак, голова крайового парламенту Буковини передав шкільним футбольній, волейбольній та баскетбольній командам набори ігрових м’ячів, а також відзначив найсумлінніших учнів та кращих педагогів вказаного загальноосвітнього закладу похвальними листами і Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua