Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Освіта >  У столиці Буковини обговорили здобутки та окреслили перспективи розвитку освітянської галузі краю

Прес-центр

Новини

29.08.2017 14:35

У столиці Буковини обговорили здобутки та окреслили перспективи розвитку освітянської галузі краю |  Освіта

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 29 серпня, на базі Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини» відбулася серпнева конференція працівників освіти Чернівецької області на тему: «Реалізація концептуальних засад Нової української школи в системі реформування освітньої галузі Чернівецької області», учасників якої привітав голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян.

«Нині національна система освіти переживає непростий період оновлення та наповнення якісно новим змістом. Всебічне реформування освітньої галузі, приведення усіх її складових у відповідність до європейських та світових вимог – справа нелегка й відповідальна. Проте впевнений, що вчительський загал області впорається і з цим відповідальним завданням. У свою чергу обласна представницька влада крок за кроком робитиме усе від неї залежне, аби кожен буковинський вчитель був впевнений у завтрашньому дні. Адже реформування освітньої галузі – це наше спільне завдання, від успішного виконання якого багато в чому залежить стабільна життєдіяльність територіальних громад сіл, селищ та міст області», – наголосив посадовець, звертаючись до присутніх.

Відтак, кращих освітян регіону Іван Мунтян відзначив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua