Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам'ятаємо >  Голова крайового парламенту Буковини привітав сім’ї учасників АТО з Днем незалежності України

Прес-центр

Новини

22.08.2017 19:50

Голова крайового парламенту Буковини привітав сім’ї учасників АТО з Днем незалежності України |  Пам'ятаємо

Тема новини: Назва теми

Родини загиблого Героя Максима Доника та важкопораненого учасника бойових дій в антитерористичній операції на Сході України Ярослава Григор’єва відвідав та привітав з прийдешнім Днем незалежності України голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян спільно з головою Чернівецької обласної державної адміністрації Олександром Фищуком та головою Чернівецької обласної організації «Товариства Червоного Хреста України» Мирославою Островецькою.

Так, керівник представницької влади краю подякував рідним та близьким Максима Доника і Ярослава Григор’єва за мужність та героїзм, які захисники України виявили під час виконання бойових завдань, та за їх внесок у збереження територіальної цілісності нашої держави.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua