Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Іван Мунтян: Ви – еліта Збройних Сил України!

Прес-центр

Новини

02.08.2017 14:31

Іван Мунтян: Ви – еліта Збройних Сил України! |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до керівництва та особового складу 3-ї тактично-батальйонної групи 80-ї окремої аеромобільної бригади Збройних Сил України, на урочистостях з нагоди Дня високомобільних десантних військ, які відбулися сьогодні, 2 серпня, на території військової частини А0264.

«Направду ви є елітою Збройних Сил України, адже від чіткого виконання завдань, які ставить перед вами командування, залежить загальний успіх чи не усіх військових операцій. З перших днів російської військової агресії ви та ваші бойові побратими стали зі зброєю в руках на захист України, нашого народу і рідного краю. Своєю мужністю, особистим героїзмом та відданістю присязі ви здобули шану та повагу жителів Буковинського краю, які направду пишаються вами. Ваші подвиги, здійснені в боях з російськими терористичними військами, вкарбовані у новітню історію українського війська золотими літерами», – відзначив керівник представницької влади краю.

Відтак, кращих воїнів-десантників Іван Мунтян нагородив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua