Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

22.01.2019 15:47
До уваги жителів Чернівецької області


    Розпочалося громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Будівництво енергоблоків №3,4 Хмельницької АЕС», який можна завантажити за наступним посиланням: http://eia.menr.gov.ua/places/view/2231. Текст оголошення про початок громадського обговорення зазначеного звіту розміщено нижче.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Вітаємо! >  Іван Мунтян: Ви – еліта Збройних Сил України!

Прес-центр

Новини

02.08.2017 14:31

Іван Мунтян: Ви – еліта Збройних Сил України! |  Вітаємо!

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до керівництва та особового складу 3-ї тактично-батальйонної групи 80-ї окремої аеромобільної бригади Збройних Сил України, на урочистостях з нагоди Дня високомобільних десантних військ, які відбулися сьогодні, 2 серпня, на території військової частини А0264.

«Направду ви є елітою Збройних Сил України, адже від чіткого виконання завдань, які ставить перед вами командування, залежить загальний успіх чи не усіх військових операцій. З перших днів російської військової агресії ви та ваші бойові побратими стали зі зброєю в руках на захист України, нашого народу і рідного краю. Своєю мужністю, особистим героїзмом та відданістю присязі ви здобули шану та повагу жителів Буковинського краю, які направду пишаються вами. Ваші подвиги, здійснені в боях з російськими терористичними військами, вкарбовані у новітню історію українського війська золотими літерами», – відзначив керівник представницької влади краю.

Відтак, кращих воїнів-десантників Іван Мунтян нагородив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua