Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради >  На урочистостях з нагоди річниці створення військової частини

Прес-центр

Новини

30.06.2017 15:25

На урочистостях з нагоди річниці створення військової частини |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

       У військовій частині А2308 відбулись урочистості з нагоди 76-ї річниці від дня її створення. Перед особовим складом,численними гостями та ветеранами цього підрозділу Чернівецького гарнізону з вітальним словом виступила перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька. Вона дала високу оцінку фаховому рівню, моральним якостям та бойовому вишколу офіцерів, старшин, сержантів , солдатів та службовців уславленої військової частини. Від імені керівника крайової представницької влад Івана Мунтяна посадовець привітала присутніх з днем народження рідної для нх військової частини.

       «Від професіоналізму, відповідальності та особистої мужності ваших бойових побратимів часто залежить не тільки життя та здоровя багатьох тисяч товаришів по зброї, але й загальний успіх України у збройному протистоянні зухвалій агресії з боку Російської Федерації та її наймитів», - наголосила у своєму виступі Інга Маковецька. За дорученням голови обласної ради вона вручила почесні відзнаки крайової представницької влади кращим військовослужбовцям в/ч  А2308.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua