Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради >  На урочистостях з нагоди річниці створення військової частини

Прес-центр

Новини

30.06.2017 15:25

На урочистостях з нагоди річниці створення військової частини |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

       У військовій частині А2308 відбулись урочистості з нагоди 76-ї річниці від дня її створення. Перед особовим складом,численними гостями та ветеранами цього підрозділу Чернівецького гарнізону з вітальним словом виступила перший заступник Голови Чернівецької обласної ради Інга Маковецька. Вона дала високу оцінку фаховому рівню, моральним якостям та бойовому вишколу офіцерів, старшин, сержантів , солдатів та службовців уславленої військової частини. Від імені керівника крайової представницької влад Івана Мунтяна посадовець привітала присутніх з днем народження рідної для нх військової частини.

       «Від професіоналізму, відповідальності та особистої мужності ваших бойових побратимів часто залежить не тільки життя та здоровя багатьох тисяч товаришів по зброї, але й загальний успіх України у збройному протистоянні зухвалій агресії з боку Російської Федерації та її наймитів», - наголосила у своєму виступі Інга Маковецька. За дорученням голови обласної ради вона вручила почесні відзнаки крайової представницької влади кращим військовослужбовцям в/ч  А2308.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua