Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради >  Віталій Мельничук: Геній Тараса ШЕВЧЕНКА – поза часом та простором!

Прес-центр

Новини

09.03.2017 13:48

Віталій Мельничук: Геній Тараса ШЕВЧЕНКА – поза часом та простором! |  Діяльність керівництва Чернівецької обласної ради

Тема новини: Назва теми

Заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук та керуючий справами обласної ради Микола Борець взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів до памятника Тарасу Григоровичу Шевченку, що відбулись сьогодні на Центральній площі обласного центру. У вітальному слові Віталій Мельничук відзначив визначальну роль Великого Кобзаря у становленні та зміцненні української нації, розвитку її самобутньої культури, літератури та мистецтва. Посадовець закликав жителів краю, присутніх на велелюдному дійстві, бути гідними безсмертної спадщини національного генія, утверджувати оспівані ним християнські цінності та чесноти добра, свободи, честі та гідності.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua