Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.10.2017 11:40
Чернівецька обласна рада оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області в 2017 році


    Чернівецька обласна рада оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області в 2017 році

05.10.2017 11:30
Про визначення організаторів аукціонів по продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області - юридичних осіб, які мають право організації і проведення на аукціоні з продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області разом з земельними ділянками, що підлягають приватизації


    Інформація Чернівецької обласної ради про визначення організаторів аукціонів по продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області - юридичних осіб, які мають право організації і проведення на аукціоні з продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області разом з земельними ділянками, що підлягають приватизації. 1. Мета проведення робіт: проведення аукціону з продажу об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, в тому числі разом з земельними ділянками, що підлягають приватизації. 2. Дані про об’єкт приватизації: згідно рішення Чернівецької обласної ради 3. Вимоги до претендентів на участь у відборі. 3.1. До участі в конкурсі допускаються юридичні особи незалежно від форми власності та підпорядкування, які мають право про організацію продажу майна, що перебуває в державній власності та діяльність яких у сфері відчуження майна, передбачена установчими документами, мають досвід роботи не менше трьох років у цій сфері діяльності, вчасно подали на розгляд комісії повний пакет документів, перелік яких наведений у пункті 3.2 цієї інформації. 3.2. Для участі в відборі претендент подає до обласної ради на розгляд комісії такі документи: 3.2.1. Заяву про участь у відборі із зазначенням повного найменування, реквізитів (місцезнаходження, телефон, факс), форми власності та статусу підприємства (організації), складу керівництва (прізвище, ініціали, посада), чисельності працівників, спеціалізації претендента, який виявив бажання брати участь у конкурсі.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Відбулася зустріч керівництва Чернівецької області та Сучавського повіту Румунії

Прес-центр

Новини

24.05.2017 12:08

Відбулася зустріч керівництва Чернівецької області та Сучавського повіту Румунії |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

23 травня на території Міжнародного автомобільного пункту перетину українсько-румунського кордону «Порубне-Сірет» відбулася зустріч голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна та голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олександра Фищука з головою Сучавської повітової ради паном Георге Флутуром та префектом Сучавського повіту пані Мірелою-Єленою Адомніцей.

Сторони обговорили низку робочих питань щодо реалізації транскордонних проектів в рамках Спільної операційної програми «Румунія – Україна – Республіка Молдова» та шляхи вирішення проблемних питань. Зокрема, питання якнайшвидшого завершення реконструкції та введення в експлуатацію пунктів пропуску «Дяківці» та «Красноїльськ».

Також проаналізовано перспективи спільної реалізації проектів, спрямованих на розвиток транспортної інфраструктури та модернізацію інфраструктури пунктів перетину кордону, на які в операційній програмі «Україна – Румунія» на 2014-2020 роки передбачено 12,1 та 5,3 млн. євро відповідно.

Відтак, Іван Мунтян та пан Георге Флутур підписали два спільних звернення: до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо відкриття усіх пунктів пропуску на ділянці українсько-румунського кордону на території Чернівецької області та Сучавського повіту, збільшення фінансування проектів з відновлення пунктів пропуску через українсько-румунський кордон та розбудови відповідної транспортної інфраструктури та до президента Ради депутатів округу Швабія (ФРН) пана Юргена Райхерта щодо підтримки німецькими депутатами Європарламенту ідеї збільшення фінансування для операційної програми «Україна – Румунія 2014-2020», зокрема з метою будівництва автомагістралі «Чернівці-Сірет-Сучава-Бухарест».

«Сумарно ці заходи дозволили б створити сприятливі умови для залучення інвестицій та розвитку туризму на теренах Буковини, а також значною мірою зменшили б навантаження на пункт пропуску «Порубне-Сірет», що прогнозовано зросте вже незабаром у зв’язку із введенням безвізового режиму», – підсумував голова Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua