Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Міжнародне співробітництво >  Відбулася зустріч керівництва Чернівецької області та Сучавського повіту Румунії

Прес-центр

Новини

24.05.2017 12:08

Відбулася зустріч керівництва Чернівецької області та Сучавського повіту Румунії |  Міжнародне співробітництво

Тема новини: Назва теми

23 травня на території Міжнародного автомобільного пункту перетину українсько-румунського кордону «Порубне-Сірет» відбулася зустріч голови Чернівецької обласної ради Івана Мунтяна та голови Чернівецької обласної державної адміністрації Олександра Фищука з головою Сучавської повітової ради паном Георге Флутуром та префектом Сучавського повіту пані Мірелою-Єленою Адомніцей.

Сторони обговорили низку робочих питань щодо реалізації транскордонних проектів в рамках Спільної операційної програми «Румунія – Україна – Республіка Молдова» та шляхи вирішення проблемних питань. Зокрема, питання якнайшвидшого завершення реконструкції та введення в експлуатацію пунктів пропуску «Дяківці» та «Красноїльськ».

Також проаналізовано перспективи спільної реалізації проектів, спрямованих на розвиток транспортної інфраструктури та модернізацію інфраструктури пунктів перетину кордону, на які в операційній програмі «Україна – Румунія» на 2014-2020 роки передбачено 12,1 та 5,3 млн. євро відповідно.

Відтак, Іван Мунтян та пан Георге Флутур підписали два спільних звернення: до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо відкриття усіх пунктів пропуску на ділянці українсько-румунського кордону на території Чернівецької області та Сучавського повіту, збільшення фінансування проектів з відновлення пунктів пропуску через українсько-румунський кордон та розбудови відповідної транспортної інфраструктури та до президента Ради депутатів округу Швабія (ФРН) пана Юргена Райхерта щодо підтримки німецькими депутатами Європарламенту ідеї збільшення фінансування для операційної програми «Україна – Румунія 2014-2020», зокрема з метою будівництва автомагістралі «Чернівці-Сірет-Сучава-Бухарест».

«Сумарно ці заходи дозволили б створити сприятливі умови для залучення інвестицій та розвитку туризму на теренах Буковини, а також значною мірою зменшили б навантаження на пункт пропуску «Порубне-Сірет», що прогнозовано зросте вже незабаром у зв’язку із введенням безвізового режиму», – підсумував голова Чернівецької обласної ради.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua