Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

12.01.2018 11:02
Чернівецька обласна рада


    Чернівецька обласна рада оголошує конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для укладання договору сервітуту на користування земельними ділянками спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

12.01.2018 10:56
Чернівецька обласна рада


    Чернівецька обласна рада оголошує інвестиційний конкурс із відбору юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Наука і освіта >  Віталій Мельничук привітав вчених-політологів на Міжнародній конференції

Прес-центр

Новини

07.04.2016 11:20

Віталій Мельничук привітав вчених-політологів на Міжнародній конференції |  Наука і освіта

Тема новини: Назва теми

Заступник голови обласної ради Віталій Мельничук взяв участь у відкритті VІ Міжнародної наукової конференції «Розвиток політичної науки: європейські практики та національні перспективи», яка проходить на факультеті історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ.

Віталій Мельничук привітів учасників поважного наукового зібрання та відзначив внесок вчених-політологів у зміцнення української державності та української національної ідеї, інтеграції нашої держави до європейської спільноти. «Переконаний, що конференція, яка розпочала свою роботу цього святкового дня, дасть новий імпульс у спільній справі побудови сучасної, цивілізованої, правової Української держави і ваші наукові розробки будуть використані у практиці державотворення, реформування чинної системи державного управління та місцевого самоврядування», - зазначив заступник голови облради.

У конференції, яка триватиме два дні, беруть участь науковці з Білорусі та Румунії, Харкова, Івано-Франківська, Луцька та Києва.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua