Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

01.04.2020 20:08
Оголошення


    Про проведення конкурсу на заміщення посади директора КЗ "Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області"
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Наука і освіта >  Віталій Мельничук привітав вчених-політологів на Міжнародній конференції

Прес-центр

Новини

07.04.2016 11:20

Віталій Мельничук привітав вчених-політологів на Міжнародній конференції |  Наука і освіта

Тема новини: Назва теми

Заступник голови обласної ради Віталій Мельничук взяв участь у відкритті VІ Міжнародної наукової конференції «Розвиток політичної науки: європейські практики та національні перспективи», яка проходить на факультеті історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ.

Віталій Мельничук привітів учасників поважного наукового зібрання та відзначив внесок вчених-політологів у зміцнення української державності та української національної ідеї, інтеграції нашої держави до європейської спільноти. «Переконаний, що конференція, яка розпочала свою роботу цього святкового дня, дасть новий імпульс у спільній справі побудови сучасної, цивілізованої, правової Української держави і ваші наукові розробки будуть використані у практиці державотворення, реформування чинної системи державного управління та місцевого самоврядування», - зазначив заступник голови облради.

У конференції, яка триватиме два дні, беруть участь науковці з Білорусі та Румунії, Харкова, Івано-Франківська, Луцька та Києва.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua