Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

24.05.2019 15:15
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА РАДА


    оголошує про намір передати в оренду нерухоме майно (згідно з додатком)

16.05.2019 09:46
Про результати конкурсного відбору на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу»


    За результатами проведеного Чернівецькою обласною радою конкурсу на посаду директора комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу» 13.05.2019 року прийнято рішення конкурсною комісією про визначення переможцем конкурсного відбору - Танасійчук Ольгу Тарасівну.

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Екологія >  Загрози повені у Чернівецькій області сьогодні немає

Прес-центр

Новини

01.04.2013 16:10

Загрози повені у Чернівецькій області сьогодні немає |  Екологія

Тема новини: Назва теми

Загрози повені у Чернівецькій області нині немає, а ситуація щодо рівня води у найбільших річках області моніториться цілодобово. Про це повідомила прес-служба обласної державної адміністрації з посиланням на інформацію першого заступника начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області Миколу Ялового. У ніч з 2 на 3 квітня та з 5 на 6 квітня на території області передбачаються дощі, однак кількість очікуваних опадів не буде критичною.

«Після дощів ми очікуємо підняття рівня води у річках Дністер, Сірет  та Прут від 1,2 до 1,7 метра. Втім, цей рівень не є критичним», - зазначив Микола Яловий. Для недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на території області, пов’язаних з пропуском льодоходу, паводками і повінню затверджено відповідний план дій місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Зокрема, обласними службами цивільного захисту та місцевими органами виконавчої влади створені оперативні штаби та мобільні оперативні групи, які в цілодобовому режимі відслідковують стан пропуску льодоходу на території краю. «Ми  маємо плани першочергових заходів при виникненні надзвичайних ситуацій для 94-х населених пунктів регіону, що потрапляють у можливу зону затоплення, - поінформував Микола Яловий. – Окрім цього, прочищаються русла та береги річок від чагарнику та залишків лісової деревини, що дозволить талій воді безперешкодно пройти річками області».

Перший заступник начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області повідомив також, що на озброєнні підрозділів управління 173 одиниці техніки та спеціальних засобів для відкачування води.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua