Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Екологія >  Загрози повені у Чернівецькій області сьогодні немає

Прес-центр

Новини

01.04.2013 16:10

Загрози повені у Чернівецькій області сьогодні немає |  Екологія

Тема новини: Назва теми

Загрози повені у Чернівецькій області нині немає, а ситуація щодо рівня води у найбільших річках області моніториться цілодобово. Про це повідомила прес-служба обласної державної адміністрації з посиланням на інформацію першого заступника начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області Миколу Ялового. У ніч з 2 на 3 квітня та з 5 на 6 квітня на території області передбачаються дощі, однак кількість очікуваних опадів не буде критичною.

«Після дощів ми очікуємо підняття рівня води у річках Дністер, Сірет  та Прут від 1,2 до 1,7 метра. Втім, цей рівень не є критичним», - зазначив Микола Яловий. Для недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на території області, пов’язаних з пропуском льодоходу, паводками і повінню затверджено відповідний план дій місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Зокрема, обласними службами цивільного захисту та місцевими органами виконавчої влади створені оперативні штаби та мобільні оперативні групи, які в цілодобовому режимі відслідковують стан пропуску льодоходу на території краю. «Ми  маємо плани першочергових заходів при виникненні надзвичайних ситуацій для 94-х населених пунктів регіону, що потрапляють у можливу зону затоплення, - поінформував Микола Яловий. – Окрім цього, прочищаються русла та береги річок від чагарнику та залишків лісової деревини, що дозволить талій воді безперешкодно пройти річками області».

Перший заступник начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області повідомив також, що на озброєнні підрозділів управління 173 одиниці техніки та спеціальних засобів для відкачування води.

  • Джерело: Прес-служба облради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua