Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Екологія >  Народні обранці наводили лад на Дністрі

Прес-центр

Новини

20.05.2010 08:41

Народні обранці наводили лад на Дністрі |  Екологія

Тема новини: Назва теми

Завершила свою роботу тимчасова контрольна депутатська комісія обласної ради з перевірки ситуації, яка склалась в басейні річки Дністер на території Чернівецької області. Комісія була створена після прикрого випадку, який мав місце у грудні минулого року в акваторії Дністра поблизу села Берново Кельменецького району, коли невідомі з вогнепальної зброї обстріляли рибальський човен. За підсумками роботи комісії накладено дисциплінарні стягнення на співробітників Кельменецького районного відділу УМВС України в Чернівецькій області, які неналежно проводили перевірку зазначеного факту. В процесі розслідування інциденту затримано одного з двох підозрюваних у вчиненні цього зухвалого злочину.

       Депутати обласної ради виступили з низкою пропозицій щодо покращення стану справ у царині збереження та раціонального використання природних ресурсів Дністровського водоймища та прилеглих до нього територій. Згідно з рішенням 38-ї сесії обласної ради звіт тимчасової контрольної комісії скеровано до обласної державної адміністрації для розгляду та належного реагування.

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua