Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Історія >  Іван Мунтян: Полотна Андрія Холоменюка є відображенням славних сторінок національної історії України

Прес-центр

Новини

07.10.2017 16:33

Іван Мунтян: Полотна Андрія Холоменюка є відображенням славних сторінок національної історії України |  Історія

Тема новини: Назва теми

На цьому наголосив голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, звертаючись до організаторів та гостей персональної виставки Заслуженого художника України Андрія Холоменюка, який з нагоди 609-ї річниці першої письмової згадки про місто Чернівці презентував історико-художній проект «Лицарська слава середньовічної Руси-України» 7 жовтня у Центрі культури «Вернісаж».

«Творчість Андрія Івановича Холоменюка не потребує додаткової реклами та має безліч прихильників як в Україні, так і далеко за її межами. Адже мабуть він чи не єдиний художник у Європі, який створює батальні полотна такого формату. Його проект «Лицарська слава середньовічної Руси-України» є дуже важливим, оскільки має за мету збереження та відтворення нашої національної пам’яті. Вважаю, що представлені тут полотна становлять особливий інтерес для молоді, адже у них відображені одні із найяскравіших сторінок історії нашого краю та нашої держави. Гадаю, нікому не треба нагадувати про те, що гарне майбутнє мають лише ті народи, які добре пам’ятають власне минуле», – відзначив голова крайового парламенту Буковини.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua