Новини за датою

Логін
 
Пароль
Реєстрація

  Оголошення

23.04.2018 15:27
Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава) продовжує прийом документів від юнаків та дівчат віком від 17 до 21 року,


     які мають середню освіту та бажають отримати військові спеціальності: «Експлуатація та ремонт військових засобів обчислювальної техніки», «Експлуатація та ремонт військових засобів зв’язку».

05.01.2016 12:33
Затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради


    Розпорядженням голови обласної ради затверджено графік прийому громадян керівництвом обласної ради. Голова обласної ради Мунтян Іван Миколайович прийматиме громадян кожен перший понеділок місяця з 15 до 18 години. Перший заступник голови облради Маковецька Інга Степанівна проводитиме прийом громадян у другий понеділок місяця з 15 до 18 години, а заступник голови облради Мельничук Віталій Кузьмич – третій понеділок місяця у цей же час.
 

  Карта сайту

карта сайту

  Корисні посилання

інші посилання...
Прес-центр >  Пам'ятаємо >  Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян вшанував пам’ять усіх захисників України, які віддали життя за її волю та незалежність

Прес-центр

Новини

08.05.2017 16:38

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян вшанував пам’ять усіх захисників України, які віддали життя за її волю та незалежність |  Пам'ятаємо

Тема новини: Назва теми

Сьогодні, 8 травня, у День пам’яті та примирення разом з представниками громади області голова крайового парламенту Буковини Іван Мунтян вшанував пам’ять усіх захисників України, які боролися і віддали своє життя за її волю та незалежність у Другій світовій війні, під час національно-визвольних змагань та в ході антитерористичної операції на Сході нашої держави.

«Сьогодні минає 72 роки відтоді, як країни-учасниці антигітлерівської коаліції здобули перемогу над гітлерівською Німеччиною та її сателітами. І попри те, що безжальний час щороку забирає від нас безпосередніх учасників та свідків тих вікопомних подій, у наших серцях залишається нетлінна пам’ять про них та їхні подвиги. Нині новітні захисники Української землі вкотре довели усьому світові, що нікому й ніколи не вдасться похитнути незламну волю нашого народу до власної державності та незалежності. Адже наша сила не тільки у зброї та майстерності, але й у молитві та вірі в Бога, якого ми просимо про мир та спокій у всій Україні», – відзначив посадовець, звертаючись до учасників урочистого зібрання.

Відтак, за оборону Батьківщини, особисту мужність та героїзм, виявлені під час захисту незалежності і територіальної цілісності України Іван Мунтян нагородив (посмертно) Почесною відзнакою Чернівецької обласної ради "За заслуги перед Буковиною" вижниччанина Івана Діяконюка, який загинув у липні 2014 року в бою під м. Луганськом. Нагороду отримала дружина загиблого Героя – Наталія Діяконюк.

Опісля голова Чернівецької обласної ради взяв участь у покладанні квітів до могил загиблих Героїв Небесної Сотні та учасників антитерористичної операції на Алеї Слави Центрального кладовища м. Чернівців.

Фотосесія

  • Джерело: Прес-служба обласної ради

  Теми новин

Розробник - 
IMENA.ua